Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

elektronika, RTV/AGD

laminator automatyczny

Oferujemy maszyny umożliwiające zabezpieczenie druku przed możliwością zniszczenia lub zakurzenia. Laminator automatyczny pozwala jednostronnie lub obustronnie nałożyć warstwę ochronną metodą na gorąco lub na zimno. Wbudowany układ prostowania arkuszy ułatwia użytkowanie urządzenia, gdyż eliminuje możliwość powstania jakichkolwiek zagnieceń podczas prac introligatorskich.

Grafmasz
Kontakt:
Kościuszki 47,
27-500 Opatów, świętokrzyskie
+48 (15) 868 24 00
http://grafmasz.pl
Czytniki kart RFID

Do niektórych pomieszczeń w firmach można wejść tylko za pomocą specjalnej przepustki. Coraz częściej stosuje się czytniki kart RFID, które kontrolują dostęp do danego miejsca. Dodatkowo, mogą one także monitorować czas pracy pracowników. W zależności od rodzaju, istnieje możliwość, by z ich pomocą dokonywać autoryzacji wykonywanych operacji.

Skalmex Sp. z o. o.
Kontakt:
Boczkowska 7,
63-460 Skalmierzyce, wielkopolskie
+48 (62) 762 09 10
http://www.skalmex.com.pl
Butla argon 8l

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego, wśród której znajduje się butla argon 8l. To spełniający wszystkie normy i posiadający wszystkie certyfikaty produkt, który sprawdza się w wielu branżach przemysłowych - zachęcamy do kontaktu w razie pojawienia się pytań.

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "marSpaw" Mariusz Musiał
Kontakt:
Nowa Wola Gołebiowska 119,
26-600 Radom, mazowieckie
+48 (50) 171 56 66
http://marspaw.pl
pojemniki magazynowe

Firma oferuje sprzęty przydatne do przechowywania rzeczy. Dostępne są różnych rozmiarów pojemniki magazynowe, kontenery, szafki zamykane na klucze i palety. Można tu również nabyć akcesoria pomocnicze, jak neutralizatory zapachu czy smary. Dzięki oferowanym produktom składowanie tymczasowo niepotrzebnych rzeczy staje się łatwe i bezpieczne.

Q-BOX Sebastian Filip
Kontakt:
Słupia 115,
96-128 Słupia, łódzkie
+48 (50) 538 56 38
http://www.emagazyn24.pl
sprzedaż pomp

Postaw na nasze doświadczenie. Nasza firma ROTOR prowadzi serwis pomp wielu znanych firm. Naprawiamy modele głębinowe, hydroforowe, obiegowe, a także silniki elektryczne 1 i 3-fazowe. Prowadzimy także sprzedaż pomp w cenach producenta. Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty oraz transport w cenie usługi.

Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.
Kontakt:
Polna 146B,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 (60) 239 58 19
http://rotor.com.pl
Serwis kotłów Łódź

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest sprzedaż i naprawa elementów instalacji grzewczych. Wśród naszych usług znajduje się np. serwis kotłów na terenie Łodzi. Priorytetowe znaczenie mają dla nas systemy grzewcze, które są nie tylko efektywne, ale także energooszczędne. Stosując je możemy zapewnić klientom ciepło i oszczędność.

WODGAZ Technika Grzewcza
Kontakt:
Armii Krajowej 68/21,
94-046 Łódź, łódzkie
+48 (60) 844 93 73
http://www.wodgaz24.pl
Szkło laboratoryjne

Nasza firma jest liderem dostarczania sprzętów do mielenia i przesiewania, które wykorzystywane są m.in. w rolnictwie oraz medycynie. Poza sitami i ucierakami naszymi klientom dostarczamy również niezbędne akcesoria. Dostępne u nas szkło laboratoryjne to produkt tworzony przy zachowaniu skrupulatnych procedur.

Verder Polska Sp. z o.o.
Kontakt:
Porcelanowa 23,
40-246 Katowice, śląskie
+48 (32) 781 50 32
http://www.retsch.pl
Komputery poleasingowe Gliwice

Nasz sklep firmowy to doskonałe miejsce na zakup niezawodnego laptopa. Posiadamy w naszej ofercie komputery poleasingowe w bezkonkurencyjnych cenach. Zapraszamy do naszego sklepu w Gliwicach oraz na naszą stronę internetową. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb sprzętu.

Delkom Group Sp. z o.o.
Kontakt:
Dworcowa 20,
44-100 Gliwice, śląskie
+48 (32) 270 24 15
http://slaskiecentrumkomputerowe.pl
Naprawa pomp

Zajmujemy się naprawą pomp takich producentów, jak Ebara, Grundfos, KSB, czy Wilo. Zwracamy przede wszystkim uwagę na sprawność działania, wykonujemy niezbędne przeglądy, remonty oraz konserwacje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pytania.

Zakład Elektromechaniki Ogólnej Budzikowska Grażyna
Kontakt:
Skurów 25A,
05-600 Grójec, mazowieckie
+48 (78) 225 27 64
http://www.silnikipompy.pl
Butle tlen acetylen

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pojemniki magazynowe. W naszej firmie trafią Państwo również na świetne wózki do butli tlen acetylen. Warto pamiętać jak wiele znaczy jakość. Firma stawia na zadowolenie klienta jako gwarancję sukcesu, bo zadowolony klient, który zakupił nasze wózki na pewno poleci je komuś ze swoich znajomych. Kolejny zadowolony klient to kilka telefonów od potencjalnych klientów oraz kolejne umowy do zawarcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą.

LWP Logistics s.c.
Kontakt:
Grażyńskiego 108,
43-300 Bielsko-Biała, śląskie
+48 (53) 364 47 22
http://lwplogistics.pl
Monitoring domu

Instalując profesjonalny, nowoczesny monitoring domu, zyskujesz nie tylko bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, ale również zabezpieczenie dla całego swojego dobytku. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko wyjątkowo małe, nie rzucające się w oczy kamerki, ale również zaawansowane systemy smart home.

Systemo Radosław Piórkowski
Kontakt:
Adama Mickiewicza 44,
09-310 Kuczbork-Wieś, mazowieckie
+48 (51) 729 63 04
http://www.systemo-instalacje.pl
sieci komputerowe Łódź

W ramach naszych usług prowadzimy pomiary światłowodów, a także instalacje oraz serwis monitoringu CCTV. Oferowane przez naszą łódzką firmę sieci komputerowe zwiększają prędkość transmisji danych oraz są odporne na zakłócenia. Dzięki czemu zwiększają komfort korzystania z urządzeń elektronicznych. Nasze światłowody oferujemy wszystkim, którzy chcą zwiększyć prędkość przepływu danych.

INSTEL Technika Telekomunikacyjna Sp. z o.o.
Kontakt:
ul. Stefana Jaracza 55A,
90-251 Łódź, łódzkie
+48 (42) 632 60 00
http://www.instel.com.pl
Tworzywa sztuczne

Firma świadczy usługi w zakresie zmiany metali kolorowych na tworzywa sztuczne konstrukcyjne. Znajdują one zastosowanie w zakładach przemysłowych z wielu branż, współpracując z maszynami i urządzeniami. Proponowane materiały mogą być odporne na wibracje, uderzenia, niskie temperatury, a także tarcie.

Construktor
Kontakt:
Dziadoszańska 10,
61-248 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 653 25 60
http://construktor.com
Tusz do drukarki

Jeżeli planują państwo zakup tuszu do drukarki HP lub innych firm to serdecznie zapraszamy do JS Support. W naszym asortymencie znajdą państwo odpowiednie produkty do swojego urządzenia, które będą kompatybilne z określonymi modelami. Wszystkie parametry techniczne zostały podane na stronie produktu. Serdecznie zapraszamy!

Regały wertykalne

Świetnie się sprawdzą w automatycznych magazynach wysokiego składowania. Regały wertykalne pozwalają na gęste składowanie przy łatwej dostępności do każdego produktu. System składowania z wykorzystaniem palet dopasowywany jest indywidualnie do profilu działalności każdego klienta i do produkowanych przez niego towarów.

SSI SCHÄFER Sp. z o.o.
Kontakt:
Raduńska 4A,
01-681 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 665 94 06
http://www.ssi-schaefer.com
linia do pelletu

Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju maszyn i rozwiązań do produkcji między innymi paliw z biomasy. Oferowana przez nas linia do pelletu umożliwia wykonawstwo paliwa ze słomy, z trocin, otrąb, a także innych składników. Urządzenia składają się z wielu elementów, tworząc jednolitą całość. Wykonawstwo takiego technologicznego rozwiązania trwa do 14 tygodni.

Bio Machines Sp. z o.o.
Kontakt:
ul. Saperów 201,
85-542 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
+48 (51) 744 50 52
http://www.biomachines.com.pl
telewizja przemysłowa

Oferujemy systemy zabezpieczające dla osób indywidualnych i biznesu. Jednym z nich jest telewizja przemysłowa i systemy alarmowe. Nasza firma z Katowic przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz słabych punktów a wyłącznie nowoczesne, sprawdzone, trwałe i niezawodne rozwiązania. Nasza działalność obejmuje wdrożenia, doradztwo, serwis. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

A.Z.I.A. ALERT
Kontakt:
Myśliwska 69,
41-800 Zabrze, śląskie
+48 (60) 144 20 25
http://www.alert.net.pl
Sprzedaż kserokopiarek używanych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalny serwis i sprzedaż kserokopiarek zarówno nowych jak i używanych. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie. Zainwestuj już dzisiaj w sprawny, funkcjonalny oraz wydajny sprzęt. Czekamy na Ciebie.

Laser Łukasz Pietrzyk
Kontakt:
Łódzka 114,
62-060 Witobel, wielkopolskie
+48 (60) 582 83 33
http://laser.media.pl
Grawerka laserowa

W naszym asortymencie znajdą Państwo również wysokiej jakości urządzenia, takie jak grawerka laserowa. To doskonałe sprzęty dla wszystkich osób, które doceniają precyzyjne działanie proponowanych produktów. Produkt wyposażony jest w wysokiej jakości laser światłowodowy. Maszyny dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, solidnością i wydajnością. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług.

DK Lasertechnik sp. z o. o.
Kontakt:
Makuszyńskiego 22A,
31-752 Kraków, małopolskie
+48 (12) 684 24 11
http://www.lasertechnik.pl
sprężyny

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości sprężyny naciągowe, naciskowe, skrętne, talerzowe i motoryzacyjne, które charakteryzują się wysoką trwałością i solidnością. Nasza firma specjalizuje się w produkcji sprężyn, drutów i taśm sprężynowych. Nasze sprężyny naciągowe i inne wykonujemy również na specjalne życzenie klienta.

Wytwórnia Sprężyn Technicznych Sprintex
Kontakt:
Brzeziny 100,
34-324 Lipowa, śląskie
+48 (69) 873 94 56
http://sprintex.pl
producent chemii gospodarczej

Marka Nata to sprawdzony producent chemii gospodarczej, która sprawdza się w przypadku najbardziej zabrudzonych czy zatłuszczonych powierzchni. Szeroki wybór produktów przeznaczonych do usuwania zabrudzeń przemysłowych m.in. z hal przemysłowych czy kostek brukowych, sprawdzą się w przypadku firmy i klientów prywatnych.

Inwex
Kontakt:
al. Solidarności 34,
25-323 Kielce, świętokrzyskie
+48 (41) 346 52 32
http://inwex.pl
Prefabrykacja szaf sterowniczych

Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi w szerokiej dziedzinie, jaką jest automatyka przemysłowa. Naszą specjalnością jest między innymi prefabrykacja szaf sterowniczych, którą zajmujemy się od wielu lat. Zapewniamy także kompleksową naprawę maszyn CNC. Każdy Klient jest przez nas obsługiwany w pełni indywidualnie.

PS&MS Sp. z o.o.
Kontakt:
Kopalniana 9,
59-100 Polkowice, dolnośląskie
+48 (76) 724 09 93
http://psams.pl
zgrzewarki automatyczne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdziesz ręczne, bądź automatyczne zgrzewarki dla budownictwa, przemysłu i innych branż. Zgrzewarki automatyczne wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach na polskim rynku. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego udostępniamy tylko sprawdzone sprzęty naszej produkcji. Wszystkie te sprzęty odznaczają się wydajnością i precyzją w prawidłowym zgrzewaniu.

WELD technologia zgrzewania Sp. z o.o.
Kontakt:
Szpitalna 1C,
05-270 Marki, mazowieckie
+48 (57) 224 73 49
http://weld.com.pl
fotowoltaika Szczecin

Szybki zwrot z inwestycji w panele słoneczne? Tak, to możliwe - oferowana przez firmę fotowoltaika stanowi świetne rozwiązanie dla szczecińskich firm oraz domów rodzinnych. Pozwala ona na pozyskiwanie energii ze słońca, co gwarantuje obniżenie rachunków za prąd i uniezależnienie się od podwyżek energii przez zewnętrznych dostarczycieli.

Talo Energy
Kontakt:
Małkowskiego 30 lok. 1,
70-304 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 (66) 836 53 33
http://taloenergy.pl
Produkcja elementów metalowych

Solidny i trwały materiał konstrukcyjny wymaga zachowania szczególnej dbałości w kwestii procesów wytwórczych. Produkcja elementów metalowych, która jest jednym z filarów świadczonych przez nas usług, odbywa się w optymalnych i dostosowanych do danego projektu warunkach. Dla naszych klientów realizujemy zamówienia na m.in. poręcze, uchwyty oraz stelaże.

Wioletta Frach Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Transportowe Domi
Kontakt:
Przejazdowa 6g,
42-280 Częstochowa, śląskie
+48 (66) 811 02 10
http://producentwyrobowmetalowych.pl
Bezpieczeństwo IT

Naszym głównym zadaniem jest stałe zapewnienie właściwej ochrony danych przedsiębiorstwa naszego Klienta. Współcześnie to właśnie bezpieczeństwo IT jest najbardziej zagrożone atakami konkurencji bądź innych grup, dlatego wykorzystujemy nowoczesne oprogramowania i sprawdzone metody, aby je powstrzymać.

IT Omega Sp. z o.o.
Kontakt:
Kasprowicza 47,
01-836 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 350 08 00
http://www.itomega.pl
Elektryk Wrocław

Masz problem ze swoją instalacją, która wytwarza prąd? A może chciałbyś wymienić okablowanie? Elektryk jest osobą, która zajmie się Twoim problemem. W szybki i sprawny sposób postara się naprawić usterki, a także pomóc w instalacjach teletechnicznych. Swoje usługi oferuje na terenie Wrocławia i najbliższych okolic.

Voltage Adam Kwaśniewski
Kontakt:
Pogodna 4,
55-010 Kotowice, dolnośląskie
+48 (50) 307 63 76
http://www.voltage.net.pl
Toczenie precyzyjne

Działalność naszej firmy to przede wszystkim kompleksowe obrabianie metali, a także doradztwo technologiczno-konstrukcyjne. Do naszych specjalizacji należą między innymi takie działania jak: frezowanie, toczenie precyzyjne i szlifowanie wałków. Posiadamy do własnej dyspozycji najnowsze maszyny i narzędzia, które stanowią fundament do profesjonalnej obróbki. Zapraszamy do współpracy.

CFT Precyzja Sp. z o.o.
Kontakt:
Polna 6,
05-152 Czosnów, mazowieckie
+48 (22) 785 10 57
http://cft-precyzja.pl
Akcesoria do laptopów

Komputery są niezbędnym elementem pracy i życia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów, które umożliwią korzystanie z technologii. Proponujemy m.in. akcesoria do laptopów, komputery biznesowe, komputery dla architektów: mają one parametry, które pozwalają na zainstalowanie specjalnych programów.

Korzystne.it Sp. z o.o.
Kontakt:
Żmigrodzka 41/49,
60-171 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 679 17 92
http://korzystneit.pl
audyty elektryczne budynków

Wydajesz za dużo pieniędzy na energię w swoim obiekcie i chcesz sprawdzić dlaczego? Zapraszamy do skorzystania z jednej z naszych sztandarowych usług - chodzi o audyty elektryczne budynków. Przeanalizujemy Twoje rachunki, sprawdzimy instalację i wszystkie podłączone urządzenia, a także ustalimy, które obszary mogłyby zostać zmienione.

PAX SP. Z O.O.
Kontakt:
Toruńska 39,
86-050 Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
+48 (52) 387 85 30
http://pax.biz.pl
Malowanie proszkowe Wielkopolska

Szukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie malowanie proszkowe w Wielkopolsce? jesteśmy do Twojej dyspozycji. Lata doświadczeń w branży oraz rzetelna wiedza w tym zakresie pozwoliły nam na wypracowanie rozwiązań, z których jesteśmy naprawdę dumni. To właśnie dzięki zaangażowaniu włożonemu w pracę i chęci stałego samodoskonalenia się wypracowaliśmy najwyższą jakość usług. Proponowana przez nas innowacyjna metoda nanoszenia barw jest nie tylko efektywne, ale i ekologiczna.

Kandle s.c.
Kontakt:
Dębicz 5a,
63-000 Środa Wielkopolska, wielkopolskie
+48 (60) 259 04 81
http://kandle.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.