Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

elektronika, RTV/AGD

Hydraulika Gdańsk

Nasza firma realizuje zlecenia między innymi na mechanikę, automatykę oraz obróbkę skrawaniem powierzonych bądź wybranych materiałów. Oprócz tego oferowana jest hydraulika siłowa, która obejmuje projektowanie oraz modernizację układów wszystkich Klientów z branży stoczniowej czy maszynowej w Gdańsku.

A&J Project
Kontakt:
Bzowa 10,
80-180 Borkowo, pomorskie
+48 (66) 080 58 88
http://ajproject.pl
Serwis kotłów Łódź

Jesteśmy firmą, której specjalnością jest sprzedaż i naprawa elementów instalacji grzewczych. Wśród naszych usług znajduje się np. serwis kotłów na terenie Łodzi. Priorytetowe znaczenie mają dla nas systemy grzewcze, które są nie tylko efektywne, ale także energooszczędne. Stosując je możemy zapewnić klientom ciepło i oszczędność.

WODGAZ Technika Grzewcza
Kontakt:
Armii Krajowej 68/21,
94-046 Łódź, łódzkie
+48 (60) 844 93 73
http://www.wodgaz24.pl
Producent opakowań

Wieloletnie doświadczenie, połączone z wysokimi kwalifikacjami oraz nowoczesnym technologicznie parkiem maszynowym - tym wszystkim wyróżnia się producent opakowań, którego ofertę można znaleźć na stronie internetowej. Realizowane są nie tylko samodzielnie przygotowane profesjonalne projekty, ale również te dostarczone bezpośrednio przez Klientów. Istnieje również możliwość przygotowania standardowego rozwiązania.

Poli
Kontakt:
Wiejska 74,
88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
+48 (52) 352 79 10
http://poli.com.pl
Kamera wewnętrzna

Podgląd na wnętrze domu 24/7 - proponowana przez nas kamera wewnętrzna to urządzenie umożliwiające kontrolę nad mieszkaniem podczas Twojej nieobecności. Narzędzie monitorujące wykrywa ruch, po czym natychmiast wysyła do Ciebie powiadomienie. Inteligentny mechanizm pozwala na nagrywanie obrazu wysokiej jakości także w ciemnościach - w nocy następuje bowiem automatyczne przełączenie na tryb nocny.

Locon sp. z o.o.
Kontakt:
Tama Pomorzańska 1,
70-030 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 (91) 887 10 01
http://sklep.bezpiecznarodzina.pl
palety kartonowe

Eliminują ryzyko uszkodzenia ładunków transportu, ale nie tylko. Palety kartonowe są doskonałym zamiennikiem modeli drewnianych, ponieważ jest w 100% ekologiczna i bezpieczna. Nie ma bowiem gwoździ ani drzazg, które mogłyby przyczynić do ewentualnych skaleczeń. Istnieje możliwość dokładnego dostosowania produktu do indywidualnego zapotrzebowania.

Zapakowani Sp. z o.o.
Kontakt:
Żwirowa 6,
43-514 Kaniów, śląskie
+48 (57) 076 68 81
http://pallza.eu
Milwaukee promocje

Elektronarzędzia to niezwykle przydatne i funkcjonalne wyposażenie dla każdego majsterkowicza. Taśma miernicza, magnetyczna, szlifierka kątowa, młotowiertarka czy wiertarko-wkrętarka to narzędzia Milwaukee jakie obejmują nasze promocje. Produkty charakteryzuje wytrzymałość oraz komfort nawet podczas długiego majsterkowania.

P.H.U. OLTED
Kontakt:
Cieszyńskiego 36/54,
80-809 Gdańsk, pomorskie
+48 (60) 960 45 54
http://elektro-narzedzia.com.pl
Butle tlen acetylen

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pojemniki magazynowe. W naszej firmie trafią Państwo również na świetne wózki do butli tlen acetylen. Warto pamiętać jak wiele znaczy jakość. Firma stawia na zadowolenie klienta jako gwarancję sukcesu, bo zadowolony klient, który zakupił nasze wózki na pewno poleci je komuś ze swoich znajomych. Kolejny zadowolony klient to kilka telefonów od potencjalnych klientów oraz kolejne umowy do zawarcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą.

LWP Logistics s.c.
Kontakt:
Grażyńskiego 108,
43-300 Bielsko-Biała, śląskie
+48 (53) 364 47 22
http://lwplogistics.pl
sieci komputerowe Łódź

W ramach naszych usług prowadzimy pomiary światłowodów, a także instalacje oraz serwis monitoringu CCTV. Oferowane przez naszą łódzką firmę sieci komputerowe zwiększają prędkość transmisji danych oraz są odporne na zakłócenia. Dzięki czemu zwiększają komfort korzystania z urządzeń elektronicznych. Nasze światłowody oferujemy wszystkim, którzy chcą zwiększyć prędkość przepływu danych.

INSTEL Technika Telekomunikacyjna Sp. z o.o.
Kontakt:
ul. Stefana Jaracza 55A,
90-251 Łódź, łódzkie
+48 (42) 632 60 00
http://www.instel.com.pl
Tworzywa sztuczne

Firma świadczy usługi w zakresie zmiany metali kolorowych na tworzywa sztuczne konstrukcyjne. Znajdują one zastosowanie w zakładach przemysłowych z wielu branż, współpracując z maszynami i urządzeniami. Proponowane materiały mogą być odporne na wibracje, uderzenia, niskie temperatury, a także tarcie.

Construktor
Kontakt:
Dziadoszańska 10,
61-248 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 653 25 60
http://construktor.com
Strony internetowe Warszawa

Firma Euronet wykonuje profesjonalne strony internetowe, charakteryzujące się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością. To łatwa obsługa zarówno dla użytkowników, jak i administratora jest siłą tworzonych przez nas serwisów. Serdecznie zachęcamy więc do skorzystania z niezwykłej i specjalistycznej oferty naszej firmy.

Euronet
Kontakt:
Korsaka 1 lok. 39,
03-744 Warszawa, mazowieckie
+48 (50) 125 25 84
http://www.euronet-sc.pl
Sprzedaż kserokopiarek używanych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalny serwis i sprzedaż kserokopiarek zarówno nowych jak i używanych. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie. Zainwestuj już dzisiaj w sprawny, funkcjonalny oraz wydajny sprzęt. Czekamy na Ciebie.

Laser Łukasz Pietrzyk
Kontakt:
Łódzka 114,
62-060 Witobel, wielkopolskie
+48 (60) 582 83 33
http://laser.media.pl
Maszyny budowlane

Od wyburzania ścian aż po układanie kostki brukowej - maszyny budowlane sprawdzą się w każdej z tych sytuacji. Oferujemy agregaty prądotwórcze, które można wykorzystać na działce rekreacyjnej lub na kempingu. Z kolei podczas malowania elewacji lub dachu można sięgnąć po agregat malarski, zaopatrzony w dwie poręczne dysze.

Firma Handlowa Elektron Hurtownia Artykułów Elektrycznych Piotr i Elżbieta Balcerzak Spółka Jawna
Kontakt:
Kutnowska 74A,
09-500 Gostynin, mazowieckie
+48 (24) 235 62 26
http://elektrononline.pl
Certyfikaty IT

Dzięki nam możecie zdobyć certyfikaty IT, które zdecydowanie poprawią Wasze kompetencje i kwalifikacje zawodowe, a także wpłyną na postrzeganie Waszego CV. wyjaśniamy również w jaki sposób zdobywa się krok po kroku takie poświadczenie kompetencji oraz stosowny dokument. Sprawdź naszą ofertę i wybij się ponad innych!

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
Kontakt:
Solec 38 lok. 103,
00-394 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 636 18 47
http://ecdl.pl
Prefabrykacja szaf sterowniczych

Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi w szerokiej dziedzinie, jaką jest automatyka przemysłowa. Naszą specjalnością jest między innymi prefabrykacja szaf sterowniczych, którą zajmujemy się od wielu lat. Zapewniamy także kompleksową naprawę maszyn CNC. Każdy Klient jest przez nas obsługiwany w pełni indywidualnie.

Production Support and Machines Service Sp. z o.o.
Kontakt:
Kopalniana 9,
59-100 Polkowice, dolnośląskie
+48 (76) 724 09 93
http://psams.pl
Serwis laptopów Łódź

Twoja maszyna uruchamia się przez kilka minut? Ekran pękł, a może wiesz, że na dysku czai się wirus? Serwis laptopów w Łodzi znajdzie rozwiązanie na każdy z tych problemów! Zajmujemy się czyszczeniem sprzętów, odzyskiwaniem danych i naprawami: zarówno hardware, jak i software. Z nami nie musisz czekać - działamy zawsze ekspresowo!

Antara Max Sp. z o.o.
Kontakt:
Żwirki 18,
90-432 Łódź, łódzkie
+48 (57) 794 74 15
http://iserwis-lodz.pl
Linie suszarnicze

Modele taśmowe pomagają odprowadzać wilgoć, za pomocą gorącej wody natomiast modele bębnowe obrotowe robią to używając gorącego powietrza. Linie suszarnicze stosuje się do produkcji paliw alternatywnych, ale również wytłoków owocowych, trocin, a także ligniny i pofermentu. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór tego typu sprzętu.

Bio Machines Sp. z o.o.
Kontakt:
Saperów 201,
85-542 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 (51) 744 50 52
http://www.biomachines.com.pl
Teodolit elektroniczny

Prezentowany na naszej stronie internetowej sprzęt, ceniony jest przez inżynierów oraz specjalistów z branży budowlanej. Oprócz niwelatorów optycznych, polecamy również niezawodne i bardzo precyzyjne teodolity elektroniczne klasyczne, a także wyposażone we wskaźnik laserowy. Są proste w obsłudze, a wyniki wyświetlają się na czytelnym ekranie.

Geofotometr
Kontakt:
Koronowska 32,
85-405 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
+48 (52) 327 78 95
http://geofotometr.pl
Grafik komputerowy Września

Potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej dla swojej firmy lub sklepu? Skorzystaj z pomocy profesjonalisty! Grafik komputerowy z Wrześni wykona nie tylko profesjonalne logo, ale również stworzy stronę online dostosowaną do Twojej działalności i odbiorców, tak, abyś był w stu procentach usatysfakcjonowany efektem.

No Name Grafika Komputerowa Łukasz Knociński
Kontakt:
Grunwaldzka 29,
62-300 Września, wielkopolskie
+48 (66) 915 73 19
http://lukaszknocinski.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.