Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

księgowość i doradztwo finansowe

Unieważnienie kredytu we frankach

Kilka lat temu wziąłeś pożyczkę w walucie szwajcarskiej i zależy Ci na zmianie oprocentowania tego zobowiązania? Unieważnienie kredytu we frankach to coś, z czym możesz zgłosić się do naszej kancelarii adwokackiej. Ocenimy, czy Twoja pożyczka zawiera klauzule niedozwolone i czy masz szansę na rezygnację z niej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Borowiec
Kontakt:
Wita Stwosza 20A/3,
02-661 Warszawa, mazowieckie
+48 (66) 213 97 09
http://www.pomocfrankowiczom.eu
Umowy notarialne Gdańsk

Nasza kancelaria z Gdańska przygotowuje różnego rodzaju umowy notarialne. W zakres naszych czynności wchodzą porozumienia związane ze sprzedażą, darowizną, majątkiem małżeńskim czy porozumienia przedwstępne. Sporządzamy także testamenty, poświadczenia, oświadczenia o poddaniu się egzekucji, pełnomocnictwa i inne.

KANCELARIA NOTARIALNA GRZEGORZ DANECKI - NOTARIUSZ
Kontakt:
Redłowska nr 37/9,
81-450 Gdynia, pomorskie
+48 (51) 646 09 66
http://notariuszegdynia.pl
porady prawne Warszawa

Prowadzimy kancelarię adwokacką, która pomaga przedsiębiorcom i osobom indywidualnym. Porady prawne świadczymy w Warszawie. Zajmujemy się m.in. postępowaniami sądowymi, windykacją należności czy postępowaniami w zakresie zwrotu środków UE. Sporządzamy pisma procesowe i inne dokumenty urzędowe. Prowadzimy m.in. sprawy dotyczące rozwodów czy alimentów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Płacheta
Kontakt:
Batalionów Chłopskich 79 lok. 69,
01-307 Warszawa, mazowieckie
+48 (69) 659 97 33
http://www.adwokatplacheta.pl
Tani notariusz

Kancelaria Doroty Ciechomskiej mieści się w Warszawie na Mokotowie, w pobliżu Lotniska Okęcia i Galerii Mokotów. Tani notariusz prowadzi swoje usługi już od 2008 roku. Zespół stworzony jest z osób z wieloletnim doświadczeniem prawniczym, pracowników biurowych oraz aplikantów, którzy wykonują wszystkie czynności z należytą starannością.

Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska
Kontakt:
Wynalazek 2A Lokal U1,
02-677 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 203 65 92
http://www.notariusz-warszawa.info
wdrożenie rodo

Na polskim rynku działamy już od kilku lat i zajmujemy się ochroną danych osobowych. Oferowane przez nas wdrożenie RODO polega na zaprojektowaniu rozwiązań organizacyjnych i technicznych, wraz z przygotowaniem dokumentacji oraz szkoleń pracowniczych. Proponujemy także inne usługi prawne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
Kontakt:
Pułaskiego 8/16,
81-368 Gdynia, pomorskie
+48 (51) 008 36 86
http://kancelaria-ll.pl
Komornik Mokotów

Jestem funkcjonariuszem publicznym prowadzącym własną kancelarię prawną. Jako komornik działam przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa. Moja kancelaria zlokalizowana jest w bliskiej odległości od przystanku autobusowego linii 218 oraz 308. Klienci mogą skorzystać również z prywatnego parkingu samochodowego.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa Krzysztof Łuczyszyn
Kontakt:
Woronicza 31/79,
02-640 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 646 03 38
http://luczyszyn.komornik.pl
Porady prawne dla firm

Nasze biuro oferuje pomoc Klientom Biznesowym i Indywidualnym. Kancelaria adwokacka zajmuje się reprezentacją stron w sprawach karnych.Przygotowujemy także umowy dla przyszłych partnerów biznesowych i pracowników.Istnieje możliwość skontaktowania się z nami przez internetowy formularz zamieszczony na naszej stronie.

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota
Kontakt:
Żyzna 1, pokój nr 5,
09-409 Płock, mazowieckie
+48 (60) 462 55 02
http://adwokatpiechota.pl
Prawo karne

Nasza konińska kancelaria adwokacka podejmuje się obrony osób oskarżonych o przestępstwo. Prawo karne stanowi jedną z gałęzi, w ramach której świadczymy pomoc klientom. Udzielamy jej również w sytuacjach regulowanych przez kodeks cywilny, rodzinno-opiekuńczy, spółek handlowych czy postępowania administracyjnego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Strzelecki
Kontakt:
Fryderyka Chopina 23C,
62-510 Konin, wielkopolskie
+48 (88) 370 79 88
http://adwokat-strzelecki.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.