Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

księgowość i doradztwo finansowe

Adwokat spadki Warszawa

Nasza kancelaria prawnicza zatrudnia ekspertów, którzy zajmują się różnymi obszarami kodeksowymi. W naszej placówce ulokowanej w Warszawie swoje biuro ma adwokat, którego specjalnością są spadki. Zachęcamy do kontaktu stacjonarnego w gabinetach ulokowanych w Nowym Sączu, Pruszkowie czy Mińsku Mazowieckim.

Adwokat Dariusz Makulec
Kontakt:
Zygmunta Kazikowskiego 14,
00-384 Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
+48 (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
Umowy notarialne Gdańsk

Nasza kancelaria z Gdańska przygotowuje różnego rodzaju umowy notarialne. W zakres naszych czynności wchodzą porozumienia związane ze sprzedażą, darowizną, majątkiem małżeńskim czy porozumienia przedwstępne. Sporządzamy także testamenty, poświadczenia, oświadczenia o poddaniu się egzekucji, pełnomocnictwa i inne.

KANCELARIA NOTARIALNA GRZEGORZ DANECKI - NOTARIUSZ
Kontakt:
Redłowska nr 37/9,
81-450 Gdynia, pomorskie
+48 (51) 646 09 66
http://notariuszegdynia.pl
wdrożenie rodo

Na polskim rynku działamy już od kilku lat i zajmujemy się ochroną danych osobowych. Oferowane przez nas wdrożenie RODO polega na zaprojektowaniu rozwiązań organizacyjnych i technicznych, wraz z przygotowaniem dokumentacji oraz szkoleń pracowniczych. Proponujemy także inne usługi prawne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
Kontakt:
Pułaskiego 8/16,
81-368 Gdynia, pomorskie
+48 (51) 008 36 86
http://kancelaria-ll.pl
Komornik Mokotów

Jestem funkcjonariuszem publicznym prowadzącym własną kancelarię prawną. Jako komornik działam przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa. Moja kancelaria zlokalizowana jest w bliskiej odległości od przystanku autobusowego linii 218 oraz 308. Klienci mogą skorzystać również z prywatnego parkingu samochodowego.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa Krzysztof Łuczyszyn
Kontakt:
Woronicza 31/79,
02-640 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 646 03 38
http://luczyszyn.komornik.pl
Porady prawne dla firm

Nasze biuro oferuje pomoc Klientom Biznesowym i Indywidualnym. Kancelaria adwokacka zajmuje się reprezentacją stron w sprawach karnych.Przygotowujemy także umowy dla przyszłych partnerów biznesowych i pracowników.Istnieje możliwość skontaktowania się z nami przez internetowy formularz zamieszczony na naszej stronie.

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota
Kontakt:
Żyzna 1, pokój nr 5,
09-409 Płock, mazowieckie
+48 (60) 462 55 02
http://adwokatpiechota.pl
Audyt rekompensaty

Zdarzyło Ci się zastanawiać, czy Twoja firma otrzymuje odpowiednie rekompensaty za swoje działania? Czy wiesz, że może do nich należeć Ci się znacznie więcej, niż myślisz? Z naszą pomocą możliwe jest przeprowadzenie profesjonalnego audytu rekompensaty, który pozwoli Ci odkryć te niewykorzystane środki. Nasz doświadczony zespół to eksperci w dziedzinie przepisów dotyczących rekompensat, którzy dołożą wszelkich starań, aby zidentyfikować i odzyskać fundusze, które Twojemu biznesowi się należą.

Polinvest sp. z o.o.
Kontakt:
Jana Brożka 3,
30-347 Kraków, małopolskie
+48 (12) 263 70 02
http://www.polinvest.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.