Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

księgowość i doradztwo finansowe

Sprawy alimentacyjne

Strona internetowa kancelarii, która pomaga w kwestiach związanych z obowiązującym prawem. Przyjmuje sprawy alimentacyjne i obsługuje formalności związane z tą kwestią, podejmując działania zgodne z podstawami prawnymi. Jest to konieczne w przypadku rozwodu czy w przypadku, kiedy orzeczona strona nie wywiązuje się ze zobowiązań.

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Mikołaj Budzikowski
Kontakt:
aleja Jana Chrystiana Szucha 16/44,
00-582 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 245 06 96
http://adwokatbudzikowski.com.pl
pomoc prawna Toruń

Kancelaria Radcy Prawnego z Torunia świadczy wsparcie, jeśli chodzi m.in. o przepisy z kodeksu cywilnego i karnego, a także odszkodowania. Pomoc prawna to zarówno pomoc w interpretacji przepisów, jak i w przygotowaniu odpowiednich pism, umów i dokumentów, oraz reprezentowanie Klienta przed sądem lub innymi organami.

Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Paweł Wielkanowski
Kontakt:
Grudziądzka 40/20,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 (60) 332 12 25
http://pawelwielkanowski.pl
Unieważnienie kredytu we frankach

Kilka lat temu wziąłeś pożyczkę w walucie szwajcarskiej i zależy Ci na zmianie oprocentowania tego zobowiązania? Unieważnienie kredytu we frankach to coś, z czym możesz zgłosić się do naszej kancelarii adwokackiej. Ocenimy, czy Twoja pożyczka zawiera klauzule niedozwolone i czy masz szansę na rezygnację z niej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Borowiec
Kontakt:
Wita Stwosza 20A/3,
02-661 Warszawa, mazowieckie
+48 (66) 213 97 09
http://www.pomocfrankowiczom.eu
Umowy notarialne Gdańsk

Nasza kancelaria z Gdańska przygotowuje różnego rodzaju umowy notarialne. W zakres naszych czynności wchodzą porozumienia związane ze sprzedażą, darowizną, majątkiem małżeńskim czy porozumienia przedwstępne. Sporządzamy także testamenty, poświadczenia, oświadczenia o poddaniu się egzekucji, pełnomocnictwa i inne.

KANCELARIA NOTARIALNA GRZEGORZ DANECKI - NOTARIUSZ
Kontakt:
Redłowska nr 37/9,
81-450 Gdynia, pomorskie
+48 (51) 646 09 66
http://notariuszegdynia.pl
Tani notariusz

Kancelaria Doroty Ciechomskiej mieści się w Warszawie na Mokotowie, w pobliżu Lotniska Okęcia i Galerii Mokotów. Tani notariusz prowadzi swoje usługi już od 2008 roku. Zespół stworzony jest z osób z wieloletnim doświadczeniem prawniczym, pracowników biurowych oraz aplikantów, którzy wykonują wszystkie czynności z należytą starannością.

Kancelaria Notarialna Dorota Ciechomska
Kontakt:
Wynalazek 2A Lokal U1,
02-677 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 203 65 92
http://www.notariusz-warszawa.info
wdrożenie rodo

Na polskim rynku działamy już od kilku lat i zajmujemy się ochroną danych osobowych. Oferowane przez nas wdrożenie RODO polega na zaprojektowaniu rozwiązań organizacyjnych i technicznych, wraz z przygotowaniem dokumentacji oraz szkoleń pracowniczych. Proponujemy także inne usługi prawne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
Kontakt:
Pułaskiego 8/16,
81-368 Gdynia, pomorskie
+48 (51) 008 36 86
http://kancelaria-ll.pl
Komornik Mokotów

Jestem funkcjonariuszem publicznym prowadzącym własną kancelarię prawną. Jako komornik działam przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa. Moja kancelaria zlokalizowana jest w bliskiej odległości od przystanku autobusowego linii 218 oraz 308. Klienci mogą skorzystać również z prywatnego parkingu samochodowego.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa Krzysztof Łuczyszyn
Kontakt:
Woronicza 31/79,
02-640 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 646 03 38
http://luczyszyn.komornik.pl
Prawnik Płock

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa z zakresu dziedziny prawa, idealnym rozwiązaniem będzie dobry prawnik. Płock to obszar, w którym najczęściej i najchętniej wykonujemy nasze zlecenia. Dostosowujemy się do indywidualnych problemów naszych klientów, starając się rozwiązać je najlepiej i najszybciej. Proponujemy kompleksową pomoc i wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kancelaria Adwokacka Jacek Piechota
Kontakt:
Żyzna 1, pokój nr 5,
09-409 Płock, mazowieckie
+48 (60) 462 55 02
http://adwokatpiechota.pl
Prawo karne

Nasza konińska kancelaria adwokacka podejmuje się obrony osób oskarżonych o przestępstwo. Prawo karne stanowi jedną z gałęzi, w ramach której świadczymy pomoc klientom. Udzielamy jej również w sytuacjach regulowanych przez kodeks cywilny, rodzinno-opiekuńczy, spółek handlowych czy postępowania administracyjnego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Strzelecki
Kontakt:
Fryderyka Chopina 23C,
62-510 Konin, wielkopolskie
+48 (88) 370 79 88
http://adwokat-strzelecki.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.