Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

lekarze specjaliści

Botoks Warszawa

Borykacie się z problemem starzejącej się skóry? Chcecie przywrócić jej witalność, sprężystość? W nasze ofercie znajdziecie skuteczne sposoby na wygładzanie zmarszczek. Dzięki wykorzystaniu wiedzy, umiejętności naszych specjalistów oraz nowoczesnego sprzętu dostępnego w Warszawie wykonywane są przez nas zastrzyki z botoxu.

Instytut Estetyczny
Kontakt:
Niepodległości 227/233 lokal 25,
02-087 Warszawa, mazowieckie
+48 (79) 155 77 50
http://www.instytutestetyczny.pl
Curaprox shop online

Zakup odpowiednich akcesoriów znacznie ułatwia dbanie o higienę jamy ustnej. W ofercie Curaprox shop online można znaleźć przede wszystkim szczoteczki wykorzystujące najnowsze technologie do zapewnienia białych i zdrowych zębów. Wśród produktów znajdują się również modele specjalnie dedykowane dzieciom.

CURAPROX Shop Polska
Kontakt:
Długosza 48 E,
51-162 Wrocław, dolnośląskie
+48 (71) 321 02 14
http://shop.curaprox.pl
Poradnia wenerologiczna Warszawa

Pojawienie się niepokojących upławów, świądu lub owrzodzeń w okolicach narządów rozrodczych może być oznaką choroby i wymaga konsultacji lekarza specjalisty. Nasza poradnia wenerologiczna w Warszawie pomaga w utrzymaniu zdrowia seksualnego i zwalczaniu przenoszonych droga płciową infekcji, takich jak kiła czy rzeżączka.

Chmielna Express
Kontakt:
Chmielna 4,
00-020 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 511 50 40
http://www.chmielna4.pl
Ekskawator

Serdecznie witamy w naszym oficjalnym sklepie internetowym i zapraszamy do zapoznania się z jego wyjątkowo bogatą ofertą profesjonalnych narzędzi stomatologicznych. Szczególnie polecamy wysokiej jakości ekskawator z okrągłą końcówką, służący do ręcznego usuwania zębiny. Produkt posiada antypoślizgową rękojeść, która poprawia komfort pracy użytkownika.

Sklep stomatologiczny Orimed
Kontakt:
Króla Zygmunta Augusta 9,
08-445 Osieck, mazowieckie
+48 (25) 685 71 25
http://sklep.orimed.pl
Gabinet stomatologiczny

Dbałość o stan uzębienia jest bardzo istotna nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim w związku z kwestiami zdrowotnymi. Mieszczący się w Gliwicach gabinet stomatologiczny Sobieski skupia specjalistów, którzy będą w stanie kompleksowo podejść do każdego problemu związanego z obrębem jamy ustnej.

Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI
Kontakt:
Jana III Sobieskiego 12/1,
44-100 Gliwice, śląskie
+48 (32) 307 39 33
http://www.sobieskiego12.pl
Odchudzanie Herbalife

Szukasz wysoko jakościowych kosmetyków i zdrowych produktów żywnościowych - znajdziesz je na stronie internetowej sklepu Dietalife. Atrakcyjne ceny, szeroki zakres artykułów i szybka dostawa - tego wszystkiego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie internetowym. Gwarantujemy 100% zadowolenia z dokonanych u nas zakupów. Z produktami herbalife odchudzanie jest łatwiejsze i skuteczniejsze.

Centrum Promocji Wellness Małgorzata Wróblewska
Kontakt:
Jaśminowa 5/1,
35-604 Rzeszów, podkarpackie
+48 (60) 166 89 71
http://www.sklepdiety.pl
Produkty przeciwodleżynowe

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń rehabilitacyjnych, między innymi wózków elektrycznych, inwalidzkich oraz pionizatorów. Oferujemy również produkty przeciwodleżynowe takie jak materace oraz poduszki. Pomagają one w leczeniu dolegliwości związanych z brakiem ruchu oraz zapobiegają tworzeniu się ran i odcisków.

Habitus
Kontakt:
Michała Spisaka 50,
02-495 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 667 96 44
http://www.habitusbc.com.pl
Sprzęt medyczny Bytom

Nasza profesjonalna wypożyczalnia z Bytomia to szeroka oferta urządzeń i rozwiązań dla klientów, ceniących sobie najwyższą jakość wyrobów. Polecamy sprzęt medyczny wykonany z najbardziej trwałych materiałów, dzięki czemu zachowuje wysoką jakość estetyczną i funkcjonalną przez cały okres użytkowania.

Med-Studio
Kontakt:
Wojciecha Korfantego 30A,
41-902 Bytom, śląskie
+48 (32) 307 15 50
http://www.med-studio.pl
Internista

Konsultacji zdrowotnych w nagłych przypadkach oraz podczas pierwszej wizyty w przychodni, udziela lekarz internista. Jego zadaniem jest podstawowa diagnoza oraz badanie, a także profilaktyka i edukacja prozdrowotna. Jeśli sytuacja tego wymaga, lekarz przekierowuje osobę na dalsze zabiegi. Rejestracja pacjentów odbywa się poprzez kontakt telefoniczny.

Centrum Medyczne Pułaskiego
Kontakt:
Kazimierza Pułaskiego 35,
15-337 Białystok, podlaskie
+48 (53) 830 68 53
http://cmpulaskiego.pl
Naprawa sprzętu medycznego Bydgoszcz

Na naszej stronie internetowej dowiedzą się Państwo szczegółów dotyczących wykonywanych przez nas usług serwisowych narzędzi szpitalnych. Do naszych zadań należy kompleksowa naprawa sprzętu medycznego oraz chirurgicznego w Bydgoszczy i jej okolicach. Usuwamy uszkodzenia drobnych przyrządów lekarskich i urządzeń elektronicznych.

Regenemed Wojciech Pepłoński
Kontakt:
Mochle 7,
86-014 Sicienko, kujawsko-pomorskie
+48 (57) 767 46 82
http://www.regenemed.pl
Gabinet dentystyczny Poznań

Usługi świadczone przez naszych lekarzy pomagają zatroszczyć się o uzębienie dzieci. Gabinet dentystyczny w Poznaniu świadczy usługi z zakresu profilaktyki, leczenia zębów mlecznych i stałych, RTG, a także ortodoncji. W naszym ośrodku przyjmuje także chirurg udzielający pomocy w przypadku poważniejszych dolegliwości.

Żyrafa Zębala MEDICADENT
Kontakt:
Piątkowska 110,
60-649 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 670 68 66
http://zyrafazebala.pl
hydroterapia

Taka dziedzina jaką jest hydroterapia to nie nowość. Daje ona wiele możliwości leczenia, wszystko to oczywiście z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu no i rzecz jasna personelu. Bo to wiedz i umiejętności podczas zabiegu są bardzo istotne. Odpowiednie ciśnienie wody oraz jej temperatura często potrafią bardzo pomóc.

Szpital Rehabilitacyjny Barska Sp. z o.o.
Kontakt:
Barska 13,
87-800 Włocławek, Kujawsko-Pomorskie
+48 (54) 233 40 50
http://www.barska.com.pl
usg jamy brzusznej

W naszym gabinecie wykonujemy precyzyjne badanie ultrasonograficzne, całkowicie nieinwazyjną analizę, która może być bezpiecznie powtarzana na różnych etapach leczenia. Usg jamy brzusznej pozwala zdiagnozować zmiany narządów takich jak trzustka, nerki czy żołądek. Badanie jest wskazane przy podejrzeniu perforacji tkanki.

Gabinet USG Eliza Majczyńska
Kontakt:
Zduńska 2,
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
+48 (88) 588 08 90
http://emajczynska.pl
Sklep medyczny

Pogotowie ratunkowe, szpitalne oddziały ratunkowe, specjalistyczne służby ratownicze, służby mundurowe czy zakłady pracy - już od kilkunastu lat dostarczamy specjalistyczne urządzenia i akcesoria do najróżniejszych placówek. Nasz sklep medyczny obsługuje jednak również klientów indywidualnych, którzy potrzebują stałego dostępu do określonych produktów.

Michał Błasiak Paramedic Group
Kontakt:
Szosa Chełmińska 165,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 (69) 788 88 50
http://www.medicshop.pl
Suplementacja diety

Suplementy diety należy kupować jedynie w sprawdzonych miejscach, takich jak nasz sklep internetowy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo skuteczne, ale zarazem bezpieczne dla zdrowia specyfiki, które pomogą Państwu spalić nadmiar tkanki tłuszczowe. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Nikiko Quality - Ewa Kikowska
Kontakt:
Miedziana 94,
59-300 Osiek, dolnośląskie
+48 (50) 300 82 76
http://naturona.pl
Inhalatory domowe

Zapewniamy dorosłym, ale także dzieciom wygodne w stosowaniu produkty do leczenia chorób układu oddechowego. Proponujemy inhalatory domowe, które pozwalają podawać środki lecznicze do nosa o każdej porze dnia i nocy bez konieczności wizyty w przychodni czy szpitalu. Oferujemy akcesoria tłokowe, wykorzystujące sprężone ciśnienie powietrza.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.
Kontakt:
Dankowo, Różana 2,
82-500 Kwidzyn, pomorskie
+48 (55) 261 50 92
http://inhalatory.com.pl
USG serca dziecka Białystok

Szukasz gabinetu, w którym wykonasz USG serca dziecka w Białymstoku? Doktor Marcin Baran, kardiolog i pediatra specjalizujący się w medycynie sportowej, prowadzi prywatną praktykę, w której zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca u najmłodszych pacjentów, w tym także u młodzieży trenującej wyczynowo.

Dr n med. Marcin Baran
Kontakt:
K. Pułaskiego 35,
15-335 Białystok, podlaskie
+48 (88) 167 00 07
http://kardiologdzieciecy.net
Neuroflow

Obecnie centralne zaburzenia słuchu diagnozuje się coraz częściej. Metoda Neuroflow, którą proponujemy naszym pacjentom, to rodzaj interaktywnej terapii, która ma przywrócić prawidłowe funkcje tego ważnego dla nas zmysłu. Polega ona m.in. na ćwiczeniu rozpoznawania mowy pośród szumu i hałasu. Systematycznie wykonywanie poleceń może przyczynić się do poprawy koncentracji, łatwiejszego przyswajania wiedzy, czy większej podzielności uwagi.

Gabinet Logopedyczno - Pedagogiczny ’’Terapeutyk’’ Anna Dudek
Kontakt:
Stanów Zjednoczonych 72/231,
04-036 Warszawa, mazowieckie
+48 (51) 523 75 80
http://logopedawarszawa.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.