Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

lekarze specjaliści

Preparaty ziołowe

Na stronie internetowej znajduje się oferta sklepu online z kosmetykami naturalnymi. Można w nim znaleźć między innymi takie produkty, jak preparaty ziołowe, balsamy pielęgnacyjne, a także oleje z korzeni łopianu. Polecane są również szampony i odżywki do włosów oraz żel do łagodzenia stanów zapalnych.

Nami Sp. z o.o.
Kontakt:
Traugutta 24,
05-250 Radzymin, mazowieckie
+48 (50) 225 08 42
http://www.nami24.pl
Implanty

Jeżeli szukasz najlepszych specjalistów, którzy podejmą się nie tylko wykonania i wszczepiania implantów, ale i pełnej realizacji stomatologicznej opieki protetycznej - zapoznaj się z ofertą naszej warszawskiej kliniki. Oferujemy pełen zakres usług wśród których znajdują się m.in.: zabiegi protetyczne, leczenie kanałowe oraz wybielanie zębów. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie, zapewniając mu maksymalny komfort.

Stomatolog Agnieszka Sicińska
Kontakt:
Nowowiejska 37,
02-010 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 380 70 00
http://agnieszkasicinska.com
Botoks Warszawa

Borykacie się z problemem starzejącej się skóry? Chcecie przywrócić jej witalność, sprężystość? W nasze ofercie znajdziecie skuteczne sposoby na wygładzanie zmarszczek. Dzięki wykorzystaniu wiedzy, umiejętności naszych specjalistów oraz nowoczesnego sprzętu dostępnego w Warszawie wykonywane są przez nas zastrzyki z botoxu.

Instytut Estetyczny
Kontakt:
Niepodległości 227/233 lokal 25,
02-087 Warszawa, mazowieckie
+48 (79) 155 77 50
http://www.instytutestetyczny.pl
Alveo

Spróbuj nowoczesnego suplementu diety marki Alveo. Są to wyprodukowane przez kanadyjską firmę witaminy w płynie. Zawierają dużą ilość minerałów oraz mikroelementów, które oczyszczają organizm z toksyn i poprawiają samopoczucie. Działają stymulująco na organizm pobudzając go do prawidłowego funkcjonowania.

PC Store Dariusz Więcek
Kontakt:
Skarbka z Gór 25/5,
03-287 Warszawa, mazowieckie
+48 (50) 480 76 89
http://najlepszesuplementy.pl
Poradnia wenerologiczna Warszawa

Pojawienie się niepokojących upławów, świądu lub owrzodzeń w okolicach narządów rozrodczych może być oznaką choroby i wymaga konsultacji lekarza specjalisty. Nasza poradnia wenerologiczna w Warszawie pomaga w utrzymaniu zdrowia seksualnego i zwalczaniu przenoszonych droga płciową infekcji, takich jak kiła czy rzeżączka.

Chmielna Express
Kontakt:
Chmielna 4,
00-020 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 511 50 40
http://www.chmielna4.pl
Gabinet ginekologiczny Warszawa

Warszawa posiada wielu specjalistów z zakresu ginekologii jeśli jednak pojawia się ciąża kobiety tym bardziej szukają ginekologa polecanego i sprawdzonego. Powinien on w pełni zadbać o zdrowie pacjentki i jej dziecka. Jeśli ty też poszukujesz dobrego ginekologa i położnika zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem.

Dr Paweł Piekarski
Kontakt:
Krasińskiego 2A/3A domofon 103,
01-601 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 839 07 75
http://www.drpiekarski.com
Leczenie uzależnień

Terapia odwykowa, bez względu na rodzaj nałogu, to zawsze duży wysiłek i wyzwanie, którego podejmują się osoby uzależnione. To także wielki akt odwagi, wyrażający gotowość na przyznanie się do swoich słabości oraz wyraz starań o podjęcie kroków w celu powrotu do normalnego życia. W Gabinetach Lekarskich Medicor nasi terapeuci od uzależnień pomogą Tobie w problemach.

Medicor Gabinety Lekarskie
Kontakt:
Powstańców Wielkopolskich 4,
61-895 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 855 28 33
http://medicor-poznan.pl
Produkty przeciwodleżynowe

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń rehabilitacyjnych, między innymi wózków elektrycznych, inwalidzkich oraz pionizatorów. Oferujemy również produkty przeciwodleżynowe takie jak materace oraz poduszki. Pomagają one w leczeniu dolegliwości związanych z brakiem ruchu oraz zapobiegają tworzeniu się ran i odcisków.

Habitus
Kontakt:
Michała Spisaka 50,
02-495 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 667 96 44
http://www.habitusbc.com.pl
Kardiolog

Od zdolności wydolnościowych naszego serca w dużej mierze zależy sprawność naszego organizmu. Kardiolog to lekarz specjalista, który jest odpowiedzialny za diagnostykę oraz leczenie chorób układu sercowo-naczyniowego. Na wizytę u niego mogą Państwo zarejestrować się we wrocławskiej przychodni CardioHome.

Przychodnia Kardiologiczna CardioHome
Kontakt:
Kamieńskiego 215/U3,
51-126 Wrocław, dolnośląskie
+48 (71) 728 89 84
http://www.cardiohome.pl
Implanty

Witaj w centrum stomatologicznym Astermed. Implanty w Warszawie wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych metod. Zajmujemy się chirurgią stomatologiczną od wielu lat. Wykonujemy zakładanie wszczepów tytanowych, a po procesie osteointegracji, czyli zrośnięcia wszczepu z kością można nałożyć koronę ceramiczną.

Centrum Implantologiczno-Ortodontyczne Astermed
Kontakt:
Św. Bonifacego 92,
02-940 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 858 03 54
http://astermed.pl
hydroterapia

Taka dziedzina jaką jest hydroterapia to nie nowość. Daje ona wiele możliwości leczenia, wszystko to oczywiście z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu no i rzecz jasna personelu. Bo to wiedz i umiejętności podczas zabiegu są bardzo istotne. Odpowiednie ciśnienie wody oraz jej temperatura często potrafią bardzo pomóc.

Szpital Rehabilitacyjny Barska Sp. z o.o.
Kontakt:
Barska 13,
87-800 Włocławek, Kujawsko-Pomorskie
+48 (54) 233 40 50
http://www.barska.com.pl
Sklep medyczny online

Jesteś lekarzem i prowadzisz swój gabinet? A może jako pielęgniarz jesteś odpowiedzialny za uzupełnianie zapasów? Nasz sklep medyczny online daje Ci możliwość zamówienia wyposażenia do klinik i szpitali. Sprzedajemy bandaże, środki do dezynfekcji, rękawiczki i strzykawki, a także produkty ginekologiczne czy chirurgiczne.

CMS Polska Sp. z o.o.
Kontakt:
Boya-Żeleńskiego 25C,
35-105 Rzeszów, podkarpackie
+48 (17) 770 70 85
http://sklep.cmspolska.com
Sklep medyczny

Pogotowie ratunkowe, szpitalne oddziały ratunkowe, specjalistyczne służby ratownicze, służby mundurowe czy zakłady pracy - już od kilkunastu lat dostarczamy specjalistyczne urządzenia i akcesoria do najróżniejszych placówek. Nasz sklep medyczny obsługuje jednak również klientów indywidualnych, którzy potrzebują stałego dostępu do określonych produktów.

Michał Błasiak Paramedic Group
Kontakt:
Jana Hubego 8/9,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 (69) 788 88 50
http://www.medicshop.pl
Inhalatory domowe

Zapewniamy dorosłym, ale także dzieciom wygodne w stosowaniu produkty do leczenia chorób układu oddechowego. Proponujemy inhalatory domowe, które pozwalają podawać środki lecznicze do nosa o każdej porze dnia i nocy bez konieczności wizyty w przychodni czy szpitalu. Oferujemy akcesoria tłokowe, wykorzystujące sprężone ciśnienie powietrza.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.
Kontakt:
Dankowo, Różana 2,
82-500 Kwidzyn, pomorskie
+48 (55) 261 50 92
http://inhalatory.com.pl
USG serca dziecka Białystok

Szukasz gabinetu, w którym wykonasz USG serca dziecka w Białymstoku? Doktor Marcin Baran, kardiolog i pediatra specjalizujący się w medycynie sportowej, prowadzi prywatną praktykę, w której zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca u najmłodszych pacjentów, w tym także u młodzieży trenującej wyczynowo.

Dr n med. Marcin Baran
Kontakt:
K. Pułaskiego 35,
15-335 Białystok, podlaskie
+48 (88) 167 00 07
http://kardiologdzieciecy.net
© www.fotodrukowanie.pl 2012.