Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

lekarze specjaliści

Terapia integracji sensorycznej

Nasza placówka mieszcząca się w Lublinie została otwarta z myślą o dzieciach mających trudności z uczeniem się. Przeprowadzamy spotkania dla młodych pacjentów, którym czytanie, pisanie czy liczenie sprawia kłopot. Stosowana przez nas terapia integracji sensorycznej to metoda angażująca całe ciało i wszystkie zmysły do pracy.

Centrum Terapii Sensorynka
Kontakt:
Dolna Panny Marii 54/18,
20-010 Lublin, lubelskie
+48 (79) 344 45 40
http://sensorynkalublin.pl
Botoks Warszawa

Borykacie się z problemem starzejącej się skóry? Chcecie przywrócić jej witalność, sprężystość? W nasze ofercie znajdziecie skuteczne sposoby na wygładzanie zmarszczek. Dzięki wykorzystaniu wiedzy, umiejętności naszych specjalistów oraz nowoczesnego sprzętu dostępnego w Warszawie wykonywane są przez nas zastrzyki z botoxu.

Instytut Estetyczny
Kontakt:
Niepodległości 227/233 lokal 25,
02-087 Warszawa, mazowieckie
+48 (79) 155 77 50
http://www.instytutestetyczny.pl
Pierwsza pomoc online

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która obejmuje organizację szkoleń dla różnych instytucji. Jeśli pierwsza pomoc online to coś, czego szukasz dla swoich pracowników od dawna, to zgłoś się do nas. Przekażemy Wam wiedzę dot. działań w zakresie wsparcia osób, które doznały kontuzji czy urazu.

PAAB Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego
Kontakt:
Szmaragdowa 8,
62-020 Swarzędz, wielkopolskie
+48 (51) 540 00 01
http://paab.pl
Ekskawator

Serdecznie witamy w naszym oficjalnym sklepie internetowym i zapraszamy do zapoznania się z jego wyjątkowo bogatą ofertą profesjonalnych narzędzi stomatologicznych. Szczególnie polecamy wysokiej jakości ekskawator z okrągłą końcówką, służący do ręcznego usuwania zębiny. Produkt posiada antypoślizgową rękojeść, która poprawia komfort pracy użytkownika.

Sklep stomatologiczny Orimed
Kontakt:
Króla Zygmunta Augusta 9,
08-445 Osieck, mazowieckie
+48 (25) 685 71 25
http://sklep.orimed.pl
Producent sprzętu ortopedycznego

Na naszej stronie internetowej znajduje się asortyment medyczny. Jako producent sprzętu ortopedycznego oferujemy zakup wkładek korekcyjnych oraz ortez różnego typu, np. pierścieniowych. Dostępne są również protezy na kończyny górne i dolne przy różnym poziomie amputacji. Artykuły te są mechaniczne lub kosmetyczne.

OPSA
Kontakt:
Kobylańska 30,
02-984 Warszawa, mazowieckie
+48 (51) 273 37 33
http://opsa.pl
Sprzęt medyczny Bytom

Nasza profesjonalna wypożyczalnia z Bytomia to szeroka oferta urządzeń i rozwiązań dla klientów, ceniących sobie najwyższą jakość wyrobów. Polecamy sprzęt medyczny wykonany z najbardziej trwałych materiałów, dzięki czemu zachowuje wysoką jakość estetyczną i funkcjonalną przez cały okres użytkowania.

Med-Studio
Kontakt:
Wojciecha Korfantego 30A,
41-902 Bytom, śląskie
+48 (32) 307 15 50
http://www.med-studio.pl
Internista

Konsultacji zdrowotnych w nagłych przypadkach oraz podczas pierwszej wizyty w przychodni, udziela lekarz internista. Jego zadaniem jest podstawowa diagnoza oraz badanie, a także profilaktyka i edukacja prozdrowotna. Jeśli sytuacja tego wymaga, lekarz przekierowuje osobę na dalsze zabiegi. Rejestracja pacjentów odbywa się poprzez kontakt telefoniczny.

Centrum Medyczne Pułaskiego
Kontakt:
Kazimierza Pułaskiego 35,
15-337 Białystok, podlaskie
+48 (53) 830 68 53
http://cmpulaskiego.pl
Gabinet dentystyczny Poznań

Usługi świadczone przez naszych lekarzy pomagają zatroszczyć się o uzębienie dzieci. Gabinet dentystyczny w Poznaniu świadczy usługi z zakresu profilaktyki, leczenia zębów mlecznych i stałych, RTG, a także ortodoncji. W naszym ośrodku przyjmuje także chirurg udzielający pomocy w przypadku poważniejszych dolegliwości.

Żyrafa Zębala MEDICADENT
Kontakt:
Piątkowska 110,
60-649 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 670 68 66
http://zyrafazebala.pl
usg jamy brzusznej

W naszym gabinecie wykonujemy precyzyjne badanie ultrasonograficzne, całkowicie nieinwazyjną analizę, która może być bezpiecznie powtarzana na różnych etapach leczenia. Usg jamy brzusznej pozwala zdiagnozować zmiany narządów takich jak trzustka, nerki czy żołądek. Badanie jest wskazane przy podejrzeniu perforacji tkanki.

Gabinet USG Eliza Majczyńska
Kontakt:
Zduńska 2,
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
+48 (88) 588 08 90
http://emajczynska.pl
Inhalatory domowe

Zapewniamy dorosłym, ale także dzieciom wygodne w stosowaniu produkty do leczenia chorób układu oddechowego. Proponujemy inhalatory domowe, które pozwalają podawać środki lecznicze do nosa o każdej porze dnia i nocy bez konieczności wizyty w przychodni czy szpitalu. Oferujemy akcesoria tłokowe, wykorzystujące sprężone ciśnienie powietrza.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.
Kontakt:
Dankowo, Różana 2,
82-500 Kwidzyn, pomorskie
+48 (55) 261 50 92
http://inhalatory.com.pl
USG serca dziecka Białystok

Szukasz gabinetu, w którym wykonasz USG serca dziecka w Białymstoku? Doktor Marcin Baran, kardiolog i pediatra specjalizujący się w medycynie sportowej, prowadzi prywatną praktykę, w której zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca u najmłodszych pacjentów, w tym także u młodzieży trenującej wyczynowo.

Dr n med. Marcin Baran
Kontakt:
K. Pułaskiego 35,
15-335 Białystok, podlaskie
+48 (88) 167 00 07
http://kardiologdzieciecy.net
ośrodek odwykowy

Prowadzony przez nas ośrodek odwykowy Odpocznienie jest miejscem, do którego zgłosić mogą się osoby wymagające terapii odwykowej. Naszymi pacjentami są ludzie borykający się z problemem alkoholu, narkomanii, lekomanii, a także hazardu. Osoby walczące z nałogiem kierowane są na konsultacje z internistą oraz spotkania z psychologiem.

TerapiaBieszczady
Kontakt:
Hoczew 142,
38-604 Hoczew, podkarpackie
+48 (50) 932 54 35
http://terapiabieszczady.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.