Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

lekarze specjaliści

Preparaty ziołowe

Na stronie internetowej znajduje się oferta sklepu online z kosmetykami naturalnymi. Można w nim znaleźć między innymi takie produkty, jak preparaty ziołowe, balsamy pielęgnacyjne, a także oleje z korzeni łopianu. Polecane są również szampony i odżywki do włosów oraz żel do łagodzenia stanów zapalnych.

Nami Sp. z o.o.
Kontakt:
Traugutta 24,
05-250 Radzymin, mazowieckie
+48 (50) 225 08 42
http://www.nami24.pl
Implanty

Jeżeli szukasz najlepszych specjalistów, którzy podejmą się nie tylko wykonania i wszczepiania implantów, ale i pełnej realizacji stomatologicznej opieki protetycznej - zapoznaj się z ofertą naszej warszawskiej kliniki. Oferujemy pełen zakres usług wśród których znajdują się m.in.: zabiegi protetyczne, leczenie kanałowe oraz wybielanie zębów. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie, zapewniając mu maksymalny komfort.

Stomatolog Agnieszka Sicińska
Kontakt:
Nowowiejska 37,
02-010 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 380 70 00
http://agnieszkasicinska.com
Botoks Warszawa

Borykacie się z problemem starzejącej się skóry? Chcecie przywrócić jej witalność, sprężystość? W nasze ofercie znajdziecie skuteczne sposoby na wygładzanie zmarszczek. Dzięki wykorzystaniu wiedzy, umiejętności naszych specjalistów oraz nowoczesnego sprzętu dostępnego w Warszawie wykonywane są przez nas zastrzyki z botoxu.

Instytut Estetyczny
Kontakt:
Niepodległości 227/233 lokal 25,
02-087 Warszawa, mazowieckie
+48 (79) 155 77 50
http://www.instytutestetyczny.pl
Curaprox shop online

Zakup odpowiednich akcesoriów znacznie ułatwia dbanie o higienę jamy ustnej. W ofercie Curaprox shop online można znaleźć przede wszystkim szczoteczki wykorzystujące najnowsze technologie do zapewnienia białych i zdrowych zębów. Wśród produktów znajdują się również modele specjalnie dedykowane dzieciom.

CURAPROX Shop Polska
Kontakt:
Długosza 48 E,
51-162 Wrocław, dolnośląskie
+48 (71) 321 02 14
http://shop.curaprox.pl
Poradnia wenerologiczna Warszawa

Pojawienie się niepokojących upławów, świądu lub owrzodzeń w okolicach narządów rozrodczych może być oznaką choroby i wymaga konsultacji lekarza specjalisty. Nasza poradnia wenerologiczna w Warszawie pomaga w utrzymaniu zdrowia seksualnego i zwalczaniu przenoszonych droga płciową infekcji, takich jak kiła czy rzeżączka.

Chmielna Express
Kontakt:
Chmielna 4,
00-020 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 511 50 40
http://www.chmielna4.pl
http://www.drpiekarski.com/

Warszawa posiada wielu specjalistów z zakresu ginekologii jeśli jednak pojawia się ciąża kobiety tym bardziej szukają ginekologa polecanego i sprawdzonego. Powinien on w pełni zadbać o zdrowie pacjentki i jej dziecka. Jeśli ty też poszukujesz dobrego ginekologa i położnika zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem.

Dr Paweł Piekarski
Kontakt:
Krasińskiego 2A/3A domofon 103,
01-601 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 839 07 75
http://www.drpiekarski.com
Gabinet stomatologiczny

Dbałość o stan uzębienia jest bardzo istotna nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim w związku z kwestiami zdrowotnymi. Mieszczący się w Gliwicach gabinet stomatologiczny Sobieski skupia specjalistów, którzy będą w stanie kompleksowo podejść do każdego problemu związanego z obrębem jamy ustnej.

Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI
Kontakt:
Jana III Sobieskiego 12/1,
44-100 Gliwice, śląskie
+48 (32) 307 39 33
http://www.sobieskiego12.pl
Odchudzanie Herbalife

Szukasz wysoko jakościowych kosmetyków i zdrowych produktów żywnościowych - znajdziesz je na stronie internetowej sklepu Dietalife. Atrakcyjne ceny, szeroki zakres artykułów i szybka dostawa - tego wszystkiego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie internetowym. Gwarantujemy 100% zadowolenia z dokonanych u nas zakupów. Z produktami herbalife odchudzanie jest łatwiejsze i skuteczniejsze.

Centrum Promocji Wellness Małgorzata Wróblewska
Kontakt:
Jaśminowa 5/1,
35-604 Rzeszów, podkarpackie
+48 (60) 166 89 71
http://www.sklepdiety.pl
Produkty przeciwodleżynowe

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń rehabilitacyjnych, między innymi wózków elektrycznych, inwalidzkich oraz pionizatorów. Oferujemy również produkty przeciwodleżynowe takie jak materace oraz poduszki. Pomagają one w leczeniu dolegliwości związanych z brakiem ruchu oraz zapobiegają tworzeniu się ran i odcisków.

Habitus
Kontakt:
Michała Spisaka 50,
02-495 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 667 96 44
http://www.habitusbc.com.pl
Sprzęt do rehabilitacji

Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę naszego sklepu internetowego, który w asortymencie posiada między innymi wysokiej klasy sprzęt do rehabilitacji. W naszych katalogach dostępne są takie urządzenia, jak kładka do ćwiczeń równoważnych, czy też maglownica stymulująca układ czucia. Gwarantujemy ich wysoką jakość!

EMPIS & Sensum Mobile Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Kontakt:
Śródziemnomorska 11/21,
02-758 Warszawa, mazowieckie
+48 (53) 333 70 70
http://empis.pl
Filtry do wody

Dzięki zastosowaniu rozwiązań, które znaleźć można w ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy, szybko odczują Państwo wymierne korzyści płynące z ich użytkowania. Polecamy innowacyjne i nowoczesne filtry do wody, które stworzono z myślą o stosowaniu ich zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Filtry doskonale uzdatniają, oczyszczając ciecz ze szkodliwych bakterii, a także usuwając zabrudzenia mechaniczne oraz niekorzystne dla zdrowia związki chemiczne.

Klarwod Sp. z o. o.
Kontakt:
Lipowa 37,
05-520 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
+48 (22) 717 53 77
http://www.klarwod.pl
Internista

Konsultacji zdrowotnych w nagłych przypadkach oraz podczas pierwszej wizyty w przychodni, udziela lekarz internista. Jego zadaniem jest podstawowa diagnoza oraz badanie, a także profilaktyka i edukacja prozdrowotna. Jeśli sytuacja tego wymaga, lekarz przekierowuje osobę na dalsze zabiegi. Rejestracja pacjentów odbywa się poprzez kontakt telefoniczny.

Centrum Medyczne Pułaskiego
Kontakt:
Kazimierza Pułaskiego 35,
15-337 Białystok, podlaskie
+48 (53) 830 68 53
http://cmpulaskiego.pl
Gabinet dentystyczny Poznań

Usługi świadczone przez naszych lekarzy pomagają zatroszczyć się o uzębienie dzieci. Gabinet dentystyczny w Poznaniu świadczy usługi z zakresu profilaktyki, leczenia zębów mlecznych i stałych, RTG, a także ortodoncji. W naszym ośrodku przyjmuje także chirurg udzielający pomocy w przypadku poważniejszych dolegliwości.

Żyrafa Zębala MEDICADENT
Kontakt:
Piątkowska 110,
60-649 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 670 68 66
http://zyrafazebala.pl
hydroterapia

Taka dziedzina jaką jest hydroterapia to nie nowość. Daje ona wiele możliwości leczenia, wszystko to oczywiście z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu no i rzecz jasna personelu. Bo to wiedz i umiejętności podczas zabiegu są bardzo istotne. Odpowiednie ciśnienie wody oraz jej temperatura często potrafią bardzo pomóc.

Szpital Rehabilitacyjny Barska Sp. z o.o.
Kontakt:
Barska 13,
87-800 Włocławek, Kujawsko-Pomorskie
+48 (54) 233 40 50
http://www.barska.com.pl
Sklep medyczny

Pogotowie ratunkowe, szpitalne oddziały ratunkowe, specjalistyczne służby ratownicze, służby mundurowe czy zakłady pracy - już od kilkunastu lat dostarczamy specjalistyczne urządzenia i akcesoria do najróżniejszych placówek. Nasz sklep medyczny obsługuje jednak również klientów indywidualnych, którzy potrzebują stałego dostępu do określonych produktów.

Michał Błasiak Paramedic Group
Kontakt:
Jana Hubego 8/9,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
+48 (69) 788 88 50
http://www.medicshop.pl
Inhalatory domowe

Zapewniamy dorosłym, ale także dzieciom wygodne w stosowaniu produkty do leczenia chorób układu oddechowego. Proponujemy inhalatory domowe, które pozwalają podawać środki lecznicze do nosa o każdej porze dnia i nocy bez konieczności wizyty w przychodni czy szpitalu. Oferujemy akcesoria tłokowe, wykorzystujące sprężone ciśnienie powietrza.

Omnibus Sprzęt Medyczny S.C.
Kontakt:
Dankowo, Różana 2,
82-500 Kwidzyn, pomorskie
+48 (55) 261 50 92
http://inhalatory.com.pl
USG serca dziecka Białystok

Szukasz gabinetu, w którym wykonasz USG serca dziecka w Białymstoku? Doktor Marcin Baran, kardiolog i pediatra specjalizujący się w medycynie sportowej, prowadzi prywatną praktykę, w której zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca u najmłodszych pacjentów, w tym także u młodzieży trenującej wyczynowo.

Dr n med. Marcin Baran
Kontakt:
K. Pułaskiego 35,
15-335 Białystok, podlaskie
+48 (88) 167 00 07
http://kardiologdzieciecy.net
Neuroflow

Obecnie centralne zaburzenia słuchu diagnozuje się coraz częściej. Metoda Neuroflow, którą proponujemy naszym pacjentom, to rodzaj interaktywnej terapii, która ma przywrócić prawidłowe funkcje tego ważnego dla nas zmysłu. Polega ona m.in. na ćwiczeniu rozpoznawania mowy pośród szumu i hałasu. Systematycznie wykonywanie poleceń może przyczynić się do poprawy koncentracji, łatwiejszego przyswajania wiedzy, czy większej podzielności uwagi.

Gabinet Logopedyczno - Pedagogiczny ’’Terapeutyk’’ Anna Dudek
Kontakt:
Stanów Zjednoczonych 72/231,
04-036 Warszawa, mazowieckie
+48 (51) 523 75 80
http://logopedawarszawa.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.