Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

rozrywka, imprezy

Symulator jazdy wynajem

Kto nigdy nie marzył o poprowadzeniu samochodu wyścigowego tak jak w oglądanej w telewizji Formule I? Podobne wrażenia zapewni ci symulator jazdy na wynajem dostępny w naszej ofercie. Jest to świetne rozwiązanie na imprezę, zapewniające wyjątkową rozrywkę, adrenalinę i integrację, szczególnie w męskim gronie.

Cashino Poland s.c.
Kontakt:
Ludwika Waryńskiego 36,
43-516 Zabrzeg, śląskie
+48 (51) 283 29 22
http://www.cashino-poland.pl
Blog podróżniczy

Jesteś miłośnikiem podróżowania? Kochasz jeździć na rowerze? Odwiedź naszego bloga podróżniczego z wypraw rowerowych oraz tych autostopem. Sprawdź porady odnośnie organizacji wypraw, relacje z podróży i wiele więcej. Odwiedź naszą stronę internetową celem sprawdzenia ciekawostek z życia podróżnika! Zapraszamy.

ASANKA Anna Stępień-Kraska
Kontakt:
Jasna 6,
92-780 Łódź, łódzkie
+48 (69) 279 60 37
http://www.asanka.eu
Sala weselna Warszawa

W hotelu CKS Boss Sp. z o.o. w Warszawie czeka na Państwa przepiękna, przestronna sala weselna, w której każdy może zorganizować przyjęcie swoich marzeń. Zrobimy wszystko, by pomóc Ci uczynić ten dzień wyjątkowym i niepowtarzalnym. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - gwarantujemy pełne zadowolenie z przebiegu zabawy.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Kontakt:
Żwanowiecka 20,
04-849 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 516 61 00
http://www.hotelboss.pl
Karty plastikowe warszawa

Jeżeli interesują Państwa karty plastikowe i wszelkie szczegóły ich dotyczące, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy Proficard. Warszawa, to nasza siedziba, ale nasze karty dostarczamy również do innych zakątków Polski. Karty plastikowe to niewielkie produkty, które w dzisiejszych czasach znalazły spore zainteresowanie. Zapraszamy do zapoznana się z pełną ofertą kart plastikowych z Warszawy!

Proficard
Kontakt:
Górczewska 212/226,
01-460 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 240 33 10
http://www.proficard.pl
Imprezy integracyjne Warszawa

Przywiązanie do schematów jest tym, co najczęściej gubi instytucje, których specjalnością jest organizacja imprez integracyjnych nie raz jednak o niepowodzeniu tego rodzaju podmiotów przesądzają zdecydowanie mniejsze błędy. Gdy jednak interesują nas pozbawione wad imprezy integracyjne Warszawa jest tym miastem, któremu można zaufać bez żadnych zastrzeżeń.

Expedition
Kontakt:
Nowolipki 2a,
00-160 Warszawa, mazowieckie
+48 (50) 616 15 90
http://imprezy-expn.pl
Wieczór kawalerski Kraków

Jedną z najbardziej niezwykłych imprez w życiu każdego mężczyzny jest jego wieczór kawalerski. W Krakowie można wyprawić go w niezwykłym, bardzo eleganckim kubie dla dżentelmenów. Specjalnie dla Was zatańczą najpiękniejsze dziewczyny, spróbujecie najlepszych alkoholi, a pomiędzy kolejnymi punktami atrakcji będą Was wozić najlepsze auta.

Feel Event
Kontakt:
Niedźwiady 53,
62-800 Kalisz, wielkopolskie
+48 (79) 147 55 54
http://feelevent.pl
Skok w tandemie

Niesamowite wrażenia oraz zastrzyk adrenaliny gwarantują przygody ze spadochronem, których nigdy nie zapomnisz. Szkoła spadochronowa zapewnia, że wykonane skoki w tandemie na długi czas pozostaną w Waszej pamięci. Mamy wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt, by zagwarantować możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp
Kontakt:
Lotnicza 3,
62-530 Kazimierz Biskupi, wielkopolskie
+48 (73) 052 85 28
http://aff.com.pl
lindy hop Kraków

Chciałbyś poszerzyć swoje horyzonty i odpocząć na jakiś czas od hip-hopu, zumby i tańca towarzyskiego? Marzyłeś kiedyś, by skosztować klimatu dawnych dansingów, kiedy na parkiecie królowały lindy hop i swing? Odwiedź nasze studio w Krakowie i sam przekonaj się, że moda na jazzowe szaleństwa wcale nie przeminęła.

Jazz Like That
Kontakt:
Rynek Główny 34,
33-332 Kraków, małopolskie
+48 (51) 499 08 07
http://jazzlikethat.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.