Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

rozrywka, imprezy

Sala weselna Łódź

W naszej, znajdującej się w Łodzi, restauracji wyprawić można rozmaite imprezy okolicznościowe. Nasza sala weselna wzbudzi zachwyt Pary Młodej oraz wszystkich zaproszonych gości. Warto skorzystać z naszej oferty również dlatego, że zatrudniamy profesjonalnych kucharzy. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Restauracja Satyna
Kontakt:
Plac Komuny Paryskiej 5a,
90-007 Łódź, łódzkie
+48 (42) 235 41 42
http://www.restauracjasatyna.pl
team building Warszawa

Ludzie pracują wydajniej w przyjaznym środowisku, dlatego warto jest zadbać o zgranie w zespole. Najłatwiej osiągnąć to poprzez udział w projektach team building, zwanych także szkoleniami integracyjnymi. W ramach warsztatów organizowanych w Warszawie oferujemy gry bazujące na współpracy, zaufaniu, ale także na odrobinie zdrowej rywalizacji.

Grupa Focus
Kontakt:
Motycz- Józefin 5,
21-008 Tomaszowice, lubelskie
+48 (81) 502 15 57
http://grupafocus.pl
Sala weselna Warszawa

W hotelu CKS Boss Sp. z o.o. w Warszawie czeka na Państwa przepiękna, przestronna sala weselna, w której każdy może zorganizować przyjęcie swoich marzeń. Zrobimy wszystko, by pomóc Ci uczynić ten dzień wyjątkowym i niepowtarzalnym. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - gwarantujemy pełne zadowolenie z przebiegu zabawy.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Kontakt:
Żwanowiecka 20,
04-849 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 516 61 00
http://www.hotelboss.pl
DJ Maro

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotował dla Ciebie MARO - DJ na wesele. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób doceniających kreatywne pomysły, pozytywną energię i popularną muzykę! Zapraszamy do odwiedzenia naszej oficjalnej witryny internetowej, na której znajdują się szczegóły oferty.

DJ Maro Marek Walawicz
Kontakt:
Fabryczna 47,
76-248 Słupsk/Dębnica Kaszubska, zachodniopomorskie
+48 (50) 503 00 46
http://www.djmaro.net.pl
Karty plastikowe warszawa

Jeżeli interesują Państwa karty plastikowe i wszelkie szczegóły ich dotyczące, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy Proficard. Warszawa, to nasza siedziba, ale nasze karty dostarczamy również do innych zakątków Polski. Karty plastikowe to niewielkie produkty, które w dzisiejszych czasach znalazły spore zainteresowanie. Zapraszamy do zapoznana się z pełną ofertą kart plastikowych z Warszawy!

Proficard
Kontakt:
Górczewska 212/226,
01-460 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 240 33 10
http://www.proficard.pl
Imprezy integracyjne Warszawa

Przywiązanie do schematów jest tym, co najczęściej gubi instytucje, których specjalnością jest organizacja imprez integracyjnych nie raz jednak o niepowodzeniu tego rodzaju podmiotów przesądzają zdecydowanie mniejsze błędy. Gdy jednak interesują nas pozbawione wad imprezy integracyjne Warszawa jest tym miastem, któremu można zaufać bez żadnych zastrzeżeń.

Expedition
Kontakt:
Nowolipki 2a,
00-160 Warszawa, mazowieckie
+48 (50) 616 15 90
http://imprezy-expn.pl
Wieczór kawalerski Kraków

Jedną z najbardziej niezwykłych imprez w życiu każdego mężczyzny jest jego wieczór kawalerski. W Krakowie można wyprawić go w niezwykłym, bardzo eleganckim kubie dla dżentelmenów. Specjalnie dla Was zatańczą najpiękniejsze dziewczyny, spróbujecie najlepszych alkoholi, a pomiędzy kolejnymi punktami atrakcji będą Was wozić najlepsze auta.

Feel Event
Kontakt:
Niedźwiady 53,
62-800 Kalisz, wielkopolskie
+48 (79) 147 55 54
http://feelevent.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.