Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

rozrywka, imprezy

Sala weselna Łódź

W naszej, znajdującej się w Łodzi, restauracji wyprawić można rozmaite imprezy okolicznościowe. Nasza sala weselna wzbudzi zachwyt Pary Młodej oraz wszystkich zaproszonych gości. Warto skorzystać z naszej oferty również dlatego, że zatrudniamy profesjonalnych kucharzy. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Restauracja Satyna
Kontakt:
Plac Komuny Paryskiej 5a,
90-007 Łódź, łódzkie
+48 (50) 934 37 00
http://restauracjasatyna.pl
Symulator jazdy wynajem

Kto nigdy nie marzył o poprowadzeniu samochodu wyścigowego tak jak w oglądanej w telewizji Formule I? Podobne wrażenia zapewni ci symulator jazdy na wynajem dostępny w naszej ofercie. Jest to świetne rozwiązanie na imprezę, zapewniające wyjątkową rozrywkę, adrenalinę i integrację, szczególnie w męskim gronie.

Cashino Poland s.c.
Kontakt:
Ludwika Waryńskiego 36,
43-516 Zabrzeg, śląskie
+48 (51) 283 29 22
http://www.cashino-poland.pl
Sala weselna Warszawa

W hotelu CKS Boss Sp. z o.o. w Warszawie czeka na Państwa przepiękna, przestronna sala weselna, w której każdy może zorganizować przyjęcie swoich marzeń. Zrobimy wszystko, by pomóc Ci uczynić ten dzień wyjątkowym i niepowtarzalnym. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - gwarantujemy pełne zadowolenie z przebiegu zabawy.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Spółka z o.o.
Kontakt:
Żwanowiecka 20,
04-849 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 516 61 00
http://www.hotelboss.pl
Karty plastikowe warszawa

Jeżeli interesują Państwa karty plastikowe i wszelkie szczegóły ich dotyczące, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej firmy Proficard. Warszawa, to nasza siedziba, ale nasze karty dostarczamy również do innych zakątków Polski. Karty plastikowe to niewielkie produkty, które w dzisiejszych czasach znalazły spore zainteresowanie. Zapraszamy do zapoznana się z pełną ofertą kart plastikowych z Warszawy!

Proficard
Kontakt:
Górczewska 212/226,
01-460 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 240 33 10
http://www.proficard.pl
Imprezy integracyjne Warszawa

Przywiązanie do schematów jest tym, co najczęściej gubi instytucje, których specjalnością jest organizacja imprez integracyjnych nie raz jednak o niepowodzeniu tego rodzaju podmiotów przesądzają zdecydowanie mniejsze błędy. Gdy jednak interesują nas pozbawione wad imprezy integracyjne Warszawa jest tym miastem, któremu można zaufać bez żadnych zastrzeżeń.

Expedition
Kontakt:
Nowolipki 2a,
00-160 Warszawa, mazowieckie
+48 (50) 616 15 90
http://imprezy-expn.pl
Wieczór kawalerski Kraków

Jedną z najbardziej niezwykłych imprez w życiu każdego mężczyzny jest jego wieczór kawalerski. W Krakowie można wyprawić go w niezwykłym, bardzo eleganckim kubie dla dżentelmenów. Specjalnie dla Was zatańczą najpiękniejsze dziewczyny, spróbujecie najlepszych alkoholi, a pomiędzy kolejnymi punktami atrakcji będą Was wozić najlepsze auta.

Feel Event
Kontakt:
Niedźwiady 53,
62-800 Kalisz, wielkopolskie
+48 (79) 147 55 54
http://feelevent.pl
Skok w tandemie

Niesamowite wrażenia oraz zastrzyk adrenaliny gwarantują przygody ze spadochronem, których nigdy nie zapomnisz. Szkoła spadochronowa zapewnia, że wykonane skoki w tandemie na długi czas pozostaną w Waszej pamięci. Mamy wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt, by zagwarantować możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Stowarzyszenie Spadochronowy Klub Sportowy Sky Camp
Kontakt:
Lotnicza 3,
62-530 Kazimierz Biskupi, wielkopolskie
+48 (73) 052 85 28
http://www.aff.com.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.