Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

sport i zdrowy tryb życia

Kluby Fitness

Oferujemy zajęcia wzmacniające i poprawiające kondycje oraz zapraszamy do korzystania z naszej bogato wyposażonej siłowni. Posiadamy kluby fitness nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Zapisując się do nas możesz liczyć na opiekę profesjonalnych trenerów. Koniecznie zajrzyj też do naszego fitbaru ze zdrowymi przekąskami.

Fabryka Formy SA
Kontakt:
Plac Europejski 2,
00-844 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 487 81 33
http://fabryka-formy.pl
Gravel

Jeśli lubisz jazdę jednośladem, ale chciałbyś nieco dać odpocząć zmęczonym stawom i mięśniom, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Rower elektryczny z akumulatorem sprawi, że codzienne poruszanie się po mieście będzie przyjemnością. Proponujemy model Gravel - lekki, designerski i szalenie modny. Sprawdź naszą ofertę!

P.H.U. PRO SPORT Marek Mroske
Kontakt:
Wiśniowa 30,
80-180 Gdańsk-Kowale, pomorskie
+48 (58) 670 43 07
http://sklepprosport.pl
Rowery szosowe

Każdy miłośnik sportu wie, że chęci to nie wszystko. Aby osiągnąć sukces konieczne jest też wykorzystanie specjalistycznego sprzętu, który umożliwi uzyskiwanie najwyższych osiągów. SCOTT Gorzów Wlkp. ma w swoim asortymencie m. in. rowery szosowe, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom kolarstwa.

P.H.U. Eviala Mariusz Piątek
Kontakt:
Kombatantów 34,
66-400 Gorzów Wlkp., lubuskie
+48 (95) 739 06 19
http://www.scott-gorzow.pl
Sklep bilardowy

Jesteś właścicielem klubu lub lokalu rozrywkowego? A może szukasz akcesoriów do gier w swoim domu? Jeśli tak, nasz sklep bilardowy ma coś dla Ciebie. Oferujemy m.in. kije, pokrowce czy bile. Mamy też produkty do innych gier, np. tarcze i rzutki do darta, stoły do piłkarzyków, a nawet artykuły do cymbergaja i szermierki.

Bilard Market
Kontakt:
Dworcowa 22,
34-300 Żywiec, śląskie
+48 (69) 699 42 50
http://bilardmarket.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.