Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

urlop, wakacje

Korepetycje z matematyki Warszawa

Ofertę kieruję do uczniów szkół podstawowych oraz liceów. Jestem aktywną nauczycielką i egzaminatorką, moje korepetycje z matematyki pomagają moim podopiecznym osiągnąć lepsze oceny oraz wyniki na egzaminie ósmoklasisty i maturach oraz rozwijają umiejętność logicznego myślenia. Oferuję usługi w Warszawie i online.

Matematyka Indywidualnie
Kontakt:
Motorowa 2,
04-035 Warszawa, mazowieckie
+48 (88) 917 14 48
http://matematykaindywidualnie.pl
Kolonie dla dzieci

Podczas ferii zimowych czy letnich wakacji warto dziecku zorganizować czas ciekawiej niż spędziłoby je ono w domu. Stąd takie powodzenie wśród dzieci i ich rodziców mają obozy młodzieżowe czy kolonie. Dzieci, oprócz zimowego lepienia bałwana przed domem czy letniego wygrzewania się na słońcu, często odczuwają potrzebę ruchu jaką z pewnością zapewnią im organizowane przez nas obozy młodzieżowe, zielone szkoły czy wyprawy rowerowe. Zapraszamy na www.chris.com.pl po więcej informacji.

Chris Turystyka i Rekreacja
Kontakt:
Kilińskiego 8,
05 - 500 Piaseczno, mazowieckie
+48 (22) 737 05 00
http://www.chris.com.pl
Dogoterapia Warszawa

Każdy rodzic chce, by jego dziecko jak najlepiej się rozwijało i poznawało świat. Jednak są dzieci, które potrzebują nieco więcej uwagi ze strony nauczycieli. Nasz ośrodek terapeutyczny znajduje się w Warszawie i skupia się na dzieciach z trudnościami rozwojowymi. Oferujemy liczne zajęcia dodatkowe, takie jak bajkoterapia, gimnastyka korekcyjna a także dogoterapia. Ponadto zapewniamy maluchom opiekę specjalistyczną, między innymi logopedyczną i psychologiczną.

Przystań Szkraba s.c.
Kontakt:
Dzielna 1,
00-162 Warszawa, mazowieckie
+48 (51) 748 00 60
http://przystanszkraba.pl
Przedszkole Sosnowiec

Komu z Państwa nie zależy na tym, by Wasze dzieci spędzały swoje dni w najlepszym miejscu, przystosowanym do ich potrzeb i rozwijających umiejętności? Chyba każdy chce, by ich pociechy chodziły do przedszkola, które gwarantuje rozwój osobisty i dobrą zabawę. Serdecznie zapraszamy do zapisów dzieci do naszej placówki. Niepubliczne przedszkole matematyczno-przyrodnicze Euklidesa czeka!

Niepubliczne Przedszkole Euklidesa
Kontakt:
Partyzantów 11,
41-200 Sosnowiec, śląskie
+48 (53) 283 19 68
http://www.euklides.edu.pl
Władysławowo - Pole namiotowe

Już niedługo będziesz mógł przeżyć jedną z najpiękniejszych przygód w całym twoim życiu. Wystarczy, że skorzystasz z oferty ośrodka we Władysławowie. Pole Namiotowe Horyzont to miejsce, w którym tanio będziesz mógł spędzić długi okres czasu. Położone tuż nad morzem, gwarantuje piękne widoki i szum fal.

Pole Namiotowe Horyzont
Kontakt:
Żeromskiego 174/2,
84-120 Chłapowo, pomorskie
+48 (51) 615 81 88
http://pole-horyzont.pl
Zabawki dla dzieci

Witamy w internetowym sklepie Extra NAN. Zabawki dla dzieci - oto czym się zajmujemy. Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów najlepszych producentów. U nas z pewnością znajdziesz idealny pomysł na sprawienie radości brzdącowi, a dodatkową zaletą jest możliwość zamawiania przez internet. Polecamy wybór klocków, domków dla lalek, jeździków, gadżetów edukacyjnych, przytulanek, gier planszowych, puzzli i wielu innych. Sprawdź sam.

F.H.U Smart Choice
Kontakt:
Krzycka 80/1,
53-020 Wrocław, dolnośląskie
+48 (50) 867 95 71
http://extramama.pl
Kubek niekapek

Przychodzi czas kiedy trzeba oduczyć dziecko korzystania z butelki. Na takie okoliczności powstał kubek niekapek. Dziecko może trzymać go obiema rękami za dwa uchwyty i pić z miękkiego ustnika, który posiada zabezpieczenie chroniące przed rozlaniem. Akcesoria są lekkie i plastikowe, więc maluch podniesie je bez problemu i nie uszkodzi upuszczając.

Baby Land Dariusz Staniszewski
Kontakt:
Stanów Zjednoczonych 67/D7,
04-028 Warszawa, mazowieckie
+48 (60) 675 91 09
http://sklep.babyland.com.pl
zabawki z reklam

Internetowy sklep zabawek dla dzieci w różnym wieku. Ciągle powiększany asortyment o najnowsze zabawki z reklam i nie tylko. Sklep pełen zabawek dla dzieci znajduje się w Internecie pod adresem zabawkitomiko.pl. Wystarczy nas odwiedzić, znaleźć wymarzoną zabawkę dla dziecka i zamówić w prosty oraz szybki sposób. Zapraszamy do nas po zabawki dla dzieci i niemowląt.

Tomiko
Kontakt:
Krakowska 83,
34-120 Andrychów, małopolskie
+48 (73) 091 78 15
http://zabawkitomiko.pl
Narzuta velvet na łóżko

Dostarczamy produkty, które łączą funkcjonalność z estetyką. Każdy bawełniany kocyk dla dziecka z naszej oferty może być wykorzystany jako dodatkowa warstwa utrzymująca ciepło podczas snu albo jako dekoracyjna narzuta na łóżeczko. Do wyboru są tekstylia ozdobione obrazkami w kilku motywach, np. zwierzęcym lub roślinnym.

JasioweLove
Kontakt:
Królowej Jadwigi 9B/3,
26-617 Radom, mazowieckie
+48 (79) 300 94 67
http://jasiowelove.pl
Nauka języka niemieckiego dla początkujących

Nauka języka niemieckiego dla początkujących w szkole OEI to czysta przyjemność! Nasi lektorzy postarają się zapewnić państwu podczas cyklicznych zajęć moc atrakcji! Dzięki temu będą państwo mogli w niezwykły sposób zdobywać nową wiedze i umiejętności - przydatne nie tylko w życiu zawodowym, ale także podczas codziennej rekreacji.

Osterreich Institut Polska sp. z o.o.
Kontakt:
Zielna 37,
00-108 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 331 91 36
http://www.oei.org.pl
Kursy języka angielskiego przez Skype

Profesjonalna szkoła zaprasza na kursy języka angielskiego przez Skype. Różne poziomy zaawansowania, a także indywidualne podejście do każdego sprawiają, że nasza oferta edukacyjna uwzględnia zarówno potrzeby uczniów, osób pracujących oraz tych, którzy preferują inne rozwiązania nauki wybranego przez siebie języka.

ONJO "Just Time" s.c.
Kontakt:
Świętokrzyska 20,
00-002 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 826 80 03
http://www.jtm.com.pl
smoczki Lovi

Chcesz zapewnić swojemu dziecku same najlepsze artykuły użytkowe na co dzień i te do zabawy? Wejdź na naszą stronę internetową i postaw na smoczki Lovi. Są to akcesoria dynamiczne wykonane z silikonu i opatrzone ciekawym wzornictwem z motywami zwierzęcymi. Oferujemy także pojemniki na te małe akcesoria.

Świat Dziecka Michał Cieślak
Kontakt:
Kostromska 48C,
97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie
+48 (51) 655 01 50
http://www.bobiland.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.