Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

usługi IT i internetowe

Warsztaty teatralne dla dzieci

Firma organizuje imprezy, pikniki, a także warsztaty teatralne dla dzieci. Wystawiają spektakle dla najmłodszej publiczności na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W przedstawieniach wykorzystywana jest muzyka oraz techniki animacyjne i integracji z publicznością, które zapewniają dobrą zabawę.

Teatr Magmowcy
Kontakt:
Pilotów 14b/1,
80-460 Gdańsk, pomorskie
+48 (88) 200 45 74
http://magmowcy.pl
odbitki online

Czy na twoim dysku znajduje się wiele godnych uwagi zdjęć lub pragniesz obdarować kogoś wykonanymi przez siebie fotografiami rodzinnymi? Odwiedź naszą stronę i zamów odbitki online - w jednym z dwóch najpopularniejszych formatów, na wysokiej jakości papierze w pełni oddającym głębię kolorów i najmniejsze detale.

Fotofachman
Kontakt:
Promienna 7a,
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
+48 (73) 062 30 95
http://fotofachman.pl
podwodna fotografia

Wykonujemy zdjęcia w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Naszą specjalnością jest podwodna fotografia, choć modelami bywają często także zwierzęta i rośliny. Dysponujemy znakomitym, profesjonalnym i wodoodpornym sprzętem. Jesteśmy doświadczonymi zawodowcami. Możesz nas zabrać na wesele, wycieczkę lub event branżowy.

AIM Michał Bazała
Kontakt:
Bruzdowa 100a/7,
02-991 Warszawa, mazowieckie
+48 (53) 831 50 41
http://bazala.pl
Urządzenia fiskalne Posnet

W naszym asortymencie znajdują się najlepsze urządzenia fiskalne firmy Posnet. Hitem naszej dzisiejszej oferty jest funkcjonalna i praktyczna kasa fiskalna dla lekarzy. To specyficzne urządzenie, jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty wszystkich przedstawicieli świata medycznego!

PROKAS S.C.
Kontakt:
Targowa 33a/19,
03-728 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 741 23 85
http://www.prokas.com.pl
Książki biograficzne

Fascynuje Cię życie sławnych ludzi i chętnie sięgasz po takie pozycje literackie? Sprawdź, jakie książki biograficzne dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Proponujemy pozycje stworzone zarówno przez starszych, jak i młodszych pisarzy - na pewno coś z naszej bogatej oferty przypadnie Ci do gustu!

Księgarnia Między Wierszami
Kontakt:
Stanisława Moniuszki 6/1,
71-430 Szczecin, zachodniopomorskie
+48 (79) 104 10 61
http://www.ksiegarnia.miedzywierszami.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.