Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

usługi IT i internetowe

Warsztaty teatralne dla dzieci

Firma organizuje imprezy, pikniki, a także warsztaty teatralne dla dzieci. Wystawiają spektakle dla najmłodszej publiczności na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W przedstawieniach wykorzystywana jest muzyka oraz techniki animacyjne i integracji z publicznością, które zapewniają dobrą zabawę.

Teatr Magmowcy
Kontakt:
Pilotów 14b/1,
80-460 Gdańsk, pomorskie
+48 (88) 200 45 74
http://magmowcy.pl
odbitki online

Czy na twoim dysku znajduje się wiele godnych uwagi zdjęć lub pragniesz obdarować kogoś wykonanymi przez siebie fotografiami rodzinnymi? Odwiedź naszą stronę i zamów odbitki online - w jednym z dwóch najpopularniejszych formatów, na wysokiej jakości papierze w pełni oddającym głębię kolorów i najmniejsze detale.

Fotofachman
Kontakt:
Promienna 7a,
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
+48 (73) 062 30 95
http://fotofachman.pl
Bajki dla dzieci

W naszym sklepie internetowym znajdują się różnorodne ciekawe książki dla maluchów. Oferujemy bajki dla dzieci opowiadające o przygodach żółwia Franklina, świnki Peppy, Kubusia Puchatka oraz księżniczek Dinseya. Dzięki zróżnicowaniu opcji można tu nabyć lektury dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku.

Foto Art Jarosław Gotowała
Kontakt:
Stokrotkowa 13,
62-561 Ślesin, wielkopolskie
+48 (72) 129 80 30
http://chcemyczytac.pl
podwodna fotografia

Wykonujemy zdjęcia w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Naszą specjalnością jest podwodna fotografia, choć modelami bywają często także zwierzęta i rośliny. Dysponujemy znakomitym, profesjonalnym i wodoodpornym sprzętem. Jesteśmy doświadczonymi zawodowcami. Możesz nas zabrać na wesele, wycieczkę lub event branżowy.

AIM Michał Bazała
Kontakt:
Bruzdowa 100a/7,
02-991 Warszawa, mazowieckie
+48 (53) 831 50 41
http://bazala.pl
Urządzenia fiskalne Posnet

W naszym asortymencie znajdują się najlepsze urządzenia fiskalne firmy Posnet. Hitem naszej dzisiejszej oferty jest funkcjonalna i praktyczna kasa fiskalna dla lekarzy. To specyficzne urządzenie, jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty wszystkich przedstawicieli świata medycznego!

PROKAS S.C.
Kontakt:
Targowa 33a/19,
03-728 Warszawa, mazowieckie
+48 (22) 741 23 85
http://www.prokas.com.pl
Profesjonalna fotografia rodzinna

W ramach wykonywanych przez nas usług znajdziecie liczne zdjęcia, jakie są wykonywane przez profesjonalistę. Oferowana przez nas sesja rodzinna oraz noworodkowa pozwoli na utrwalenie niezwykle ważnych chwil w życiu każdych rodziców. Jeśli potrzebna jest Wam również profesjonalna fotografia rodzinna, Jelenia Góra jest miastem gdzie podejmujemy się wykonywania tego typu zleceń.

Michał Luch Art Photography
Kontakt:
Osiedle Robotnicze 14/3,
58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie
+48 (50) 805 00 28
http://michalluchart.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.