Serwis sprawdzonych firm i sklepów

najlepsza droga do pozyskania klientów

zdobywanie wiedzy i umiejętności

Szkolenia bhp okresowe

Każdy odpowiedzialny przedsiębiorca, musi pamiętać o edukacji swoich podwładnych w zakresie ochrony zdrowia i życia. Oferta skierowana jest zarówno do pracodawców i osób zatrudnionych na szczeblu kierowniczym, menadżerskim, jak i niższych. Pracownicy, którym co jakiś czas odświeżamy wiedzę, to przede wszystkim ci na stanowiskach: inżynieryjno-technicznych, biur i administracji, służb bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

Globes Sp. z o.o.
Kontakt:
Wieczorynki 10,
60-193 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 661 03 29
http://www.globes.pl
Kursy językowe online

Ciesząca się popularnością nasza szkoła języków obcych proponuje młodzieży kursy językowe online angielskiego i niemieckiego, w bardzo atrakcyjnych cenach. Posługujemy się skutecznymi metodami przekazywania wiedzy teoretycznej i przeprowadzamy przyjazne zajęcia praktyczne. Zainteresowani? Zapraszamy do współpracy!

NETcollege
Kontakt:
Joanny 13,
93-404 Łódź, łódzkie
+48 (60) 799 34 66
http://www.netcollege.pl
Tablica magnetyczna ścienna

Chcesz zaopatrzyć się w rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie stworzenie najlepszych warunków do nauki - zarówno w szkole, jak i podczas różnego typu kursów? Biorąc pod uwagę fakt, że spora część społeczeństwa jest wzrokowcami, warto sięgnąć po środki przekazu wizualnego. W asortymencie sklepu internetowego EUROTEST znalazła się m. in. świetna tablica magnetyczna ścienna, która znajdzie szerokie zastosowanie w szkołach, przedszkolach oraz wielu innych obiektach.

Szkolna Oficyna Wydawnicza EUROTEST s.c.
Kontakt:
28 Czerwca 1956r nr 217/219,
61-485 Poznań, wielkopolskie
+48 (61) 835 19 21
http://eurotest.pl
© www.fotodrukowanie.pl 2012.